AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


2 posters

    [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ...

    SilvEx
    SilvEx


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ... Empty [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ...

    Pisanie  SilvEx Czw Lut 09, 2012 10:52 pm

    Cześć ,

    Zdziwiło mnie jedno , że w regulaminie nie jest nic wspomniane nt. zabijania na spawnie (w sensie przy spawnie*)... Każdy nowy gracz np. dziś ok. 13 został zabijany przez Gildie Exilie po wyjściu z bezpiecznej strefy (no pvp.)...

    Być może zniechęca to wielu graczy do grania ... Iż cóż to za sens ... Gdy po wyjściu z spawnu , jest się od razu zabitym? :3




    Ps. To dlatego Exilie ma tyle Power'a , i nikt ich terenu nie może claimować .. (zdobywać)...

    SilvEx
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ... Empty Re: [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ...

    Pisanie  GhostMaster66 Czw Lut 09, 2012 11:05 pm

    Mordowanie wokół spawnu = 3 dni bana

    Jak to nie ma.

    Co do mordowania wokół spawnu to zależy co uważasz za owe "wokół spawnu". Wątpię, czy czaili się przy linii pvp i zabijali. Jeśli jednak masz dowody to możesz złożyć oficjalną skargę. Myślę, że póki co wyjaśniłem wszystko. Co do powera to zabijamy dosyć daleko od spawna, ale to nie nasza wina, że ktoś buduje się 20 kratek od safe zone.

    Zamknę temat, żeby nie powstała kolejna pusta dyskusja między Exile i GZP, czy tam Skavenami. Administracja, jeśli będzie chciała się wypowiedzieć to otworzy temat.

    SilvEx
    SilvEx


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ... Empty Re: [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ...

    Pisanie  SilvEx Czw Lut 09, 2012 11:24 pm

    Ło Jezu .. ślepy jestem ...

    Sponsored content


    [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ... Empty Re: [Serwer]Spawn-> Masowe zabijanie ...

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 6:48 am