AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


2 posters

    [Inne]Nowy serwer i o tym, że cuś się zmieniło

    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    [Inne]Nowy serwer i o tym, że cuś się zmieniło Empty [Inne]Nowy serwer i o tym, że cuś się zmieniło

    Pisanie  KKenji Sro Lut 08, 2012 9:26 am

    Witam . Nie jest to może tak bardzo na temat, ale myślę, że najbardziej pasuje tutaj . Serwer od startu się zmienił . Atmosfera się zmieniła . Wiele starych i dobrych członków odeszło . Myślę, że to głównie przez rozwalanie ich gildii . Administracja rzadko co wbija . Jeśli już, spam jak nie wiem . Podania na gildię stoją . Za dużo TuT'ów, za mało modów . Marek już uciekał . Olaliście ograniczenie terenu, przez co straciłem bazę, a Dezerterzy zostali usunięci . O lagach i cofkach na lodzie już nie wspomninając Jeśli już współpracujecie z OverCraft, można by stworzyć drugi serwer . Tyle, że już freebulid . Mogły by stać oba serwery na raz . Proponowałbym zrobić go z:

    -innym(?) spawnem
    -podzieleniem dróg na sklepowe, działkowe, budowlane itd.
    -systemem rang(można też dać lepsze rangi do kupna za prawdziwą kasę Smile)
    -pluginem KiwiAdmin
    -pluginem Jail
    -pluginem Jobs
    -pluginem na sklepy
    -możliwością wykupienia farmy brodawek w Netherze
    -przeróżnymi i ciągle dodawanymi dodatkami na spawnie typu mechanizm, który w odpowiednim ustawieniu wyrzuca ciastko
    -możliwością poproszenia admina o zajęcie przy drodze nieodziałkowanych(lol) miejsc na np. pixelarty
    -możliwością założenia własnego miasta

    Można też zrobić serwer hardcore . No i oczowiście stare dobre forum na forumpl Smile . Rozpaczcie propozycję . Ew. coś dopiszę .
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    [Inne]Nowy serwer i o tym, że cuś się zmieniło Empty Re: [Inne]Nowy serwer i o tym, że cuś się zmieniło

    Pisanie  MarekZet Sro Lut 08, 2012 1:16 pm

    1. Wbijamy rzadko, bo po to zatrudniliśmy moderatorów, kid-moderatorów i TuTów, aby pracowali w równym stopniu jak my. Nie ukrywajmy, dopiero od niedawna praca osób w ekipie zmieniła się na lepsze. Wcześniej wszystko robiliśmy ja i Wodzu.

    2. Nie widzę żadnych nowych podań na gildię jak na razie.

    3. Ograniczenie jest jakie ma być.

    4.
    Marek już uciekał .

    WTF?

    5.
    Myślę, że to głównie przez rozwalanie ich gildii .

    Nasza wina?

    6.
    Dezerterzy zostali usunięci

    Chcieli.

    7.
    O lagach i cofkach na lodzie

    Jest nowy bukkit, lagów nie ma.

    8.
    Tyle, że już freebulid

    Nie.

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 1:58 am