AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


3 posters

    Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a

    Lou.
    Lou.


    Liczba postów : 10
    Join date : 04/02/2012

    Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a Empty Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a

    Pisanie  Lou. Nie Lut 05, 2012 2:34 pm

    Oskarżyciel:Lou
    Osoby oskarżona:Bartoz, Bekon
    Powód oskarżenia:Czyżby znowu bl? Dziwne..
    Dowody:
    imageshack.us/photo/my-images/839/walkas.png/
    Opis zdarzenia:
    Odpalcie link aby latwiej było Wam to zrozumieć.
    Ja, Ernest_66, Axyn chodzimy w okolicach mobareny (byliśmy w drodze powrotnej z "ruin" obok spawnu) nagle podbiega do nas Bartoz i Bekon. Zaczeli bić Axyna. Zabili go mieczem ze specjalnym bonem (podpalanie).
    Wtedy też zaczeli uciekać napastnicy z powodu malej ilosci zdrowia (byli w przegranej pozycji). Zaczeli relogac jak widac na ss. Bartoz podczas ucieczki zginął od endermana. Bekon zalogował się i znowu zaczął mnie tłuc, znow zaczął przegrywać i lognał sie a ja tak jak Axyn spaliłem sie od jego miecza. Dalej widać jak reloga podczas walki z Ernestem aż wkoncu pokonał i Go. Potem poleciał do gracza który chodził pod ziemią na polu walki rownież zginął. Dalej znow reloganie i pokonał carpio11.

    Nie zdziwie się jeśli zobacze że niewystarczające dowody wkoncu God dotuje serwer to czemu macie go wnerwiac banowaniem jego bandy? Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    avatar
    Bartoz


    Liczba postów : 12
    Join date : 22/01/2012

    Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a Empty Re: Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a

    Pisanie  Bartoz Nie Lut 05, 2012 3:32 pm

    hmm na mnie to sa marne dowody pierwszym razem to robilem loga przed endermanem jak widac :p. A za drogim to sie wylogowalem bo mi sie chunki nie ladowaly wiec sie wylogowalem a i nie widac ze sie z kims bilem wiec wtf? a to ze zabilem potem typa to chyba nic nie znaczy ;p a on nawet od was nie byl.
    A i jeszcze z tym endermanem uzylem perly i przypadkiem kolo niego wyladowalem i go uderzylem i mnie zacza gonic a mialem 2 serca to padlem a kolego pozbieral moje itemy ;p
    Lou.
    Lou.


    Liczba postów : 10
    Join date : 04/02/2012

    Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a Empty Re: Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a

    Pisanie  Lou. Nie Lut 05, 2012 3:47 pm

    Chunki Ci sie nie ładowały? Aż dziwne że podczas ucieczki wpadłeś na genialny pomysł reloga pod takim pretekstem Smile
    Molom
    Molom


    Liczba postów : 110
    Join date : 21/01/2012

    Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a Empty Re: Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a

    Pisanie  Molom Nie Lut 05, 2012 3:52 pm

    Jak dla mnie dowody wystarczające.

    Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a 13637885

    Sponsored content


    Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a Empty Re: Oskarżenie o bl Bekon-a i Bartoz-a

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:51 pm