AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


5 posters

    [Unban] Bartoz

    avatar
    Bartoz


    Liczba postów : 12
    Join date : 22/01/2012

    [Unban] Bartoz Empty [Unban] Bartoz

    Pisanie  Bartoz Nie Lut 05, 2012 6:19 pm

    Twój nick: Bartoz
    Powód bana:Zmyslona historyjak ze robilem BL. Za tego screena dostalem bana imageshack.us/photo/my-images/839/walkas.png/
    Dlaczego sądzisz, że zasługujesz na unban? To juz battelogin nie mozna robic przy walce z potworem? nie ma nic o tym w regulaminie. A takze wylogowac sie na 2s? zeby chunki sie zaladowaly albo lagi sie zmniejszyly. Przeciez na tym screenie nic nie widac ze robilem battelloginy. Dodam jszcze ze to jest klejony screen wiec byl robiony w roznych odstepach czasowych.
    Prosiłbym o dokladne przeanalizowanie tego zdjecia z ktorego nie wynika ze robilem BL.
    avatar
    Dzamber


    Liczba postów : 23
    Join date : 21/01/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Dzamber Nie Lut 05, 2012 6:31 pm

    Bartoz ma racje :].
    Powinno sie wrzucac tylko screeny nie zmątowane chocby mial wrzucic 5 :]
    Lou.
    Lou.


    Liczba postów : 10
    Join date : 04/02/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Lou. Nie Lut 05, 2012 6:38 pm

    Chcecie wszystkie? bez problemu na ss masz rownież zamieszczone godziny w których byly one robione. np. "2012-02-05_14.28.58" a ostatnie w okolicach 6/7 min później... widzisz to? bo ja bardzo wyraźnie Smile

    /Edit Zapomniałem dopisać ss pociełem w ten sposób aby łatwiej można było czytać "tą komedie".
    avatar
    Bartoz


    Liczba postów : 12
    Join date : 22/01/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Bartoz Nie Lut 05, 2012 6:48 pm

    @up To zapraszam do dzialu ze skargami tam wklej sobie inne ss'y ktore nic nie znacza.
    Chodzi o te screeny a z nich nie wychodzi ze nalezy mi sie ban. nastepnym razem wlacz frapsa i wtedy rob skargi. A dzisiaj bijac sie z wami ani razu NIE ZROBILEM BL!

    A teraz prosze nie spamowac w tym temacie, chcialbym aby Administracja wyrazila swoje zdanie co do ss'a
    Lou.
    Lou.


    Liczba postów : 10
    Join date : 04/02/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Lou. Nie Lut 05, 2012 6:51 pm

    Czy post który wnosi coś do tematu uznajesz jako spam? To ja Cie oskarżyłem i nie zrobił bym tego bez powodu. Jak grać to grać uczciwie najwyraźniej Wy tak nie potraficie.

    /Edit. I co masz na myśli pisząc "inne ss"? Dałbym te same tylko w całości, bo wkońcu z tym miałeś problem.
    avatar
    Bartoz


    Liczba postów : 12
    Join date : 22/01/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Bartoz Nie Lut 05, 2012 6:59 pm

    W calosc mozesz sobie dac i tak nic z nich nie bedzie wynikac jesli to te same. A i nie chodz mi o spam tylko chcialby pozostawic to ocenie administracji.

    Ps. Od ostatniej rozmowy z Wodzem na temat BL na tssie postanowilem grc uczciwie wiec prosze Cie nie oceniaj mnie z gory.
    Molom
    Molom


    Liczba postów : 110
    Join date : 21/01/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Molom Nie Lut 05, 2012 7:13 pm

    Wiesz, gdybyście nie logali, to oni nie pisaliby o tym na czacie. Ale zapewne oni zrobili spisek, że jak wy wyjdziecie to oni o BL będą gadać. Poza tym, to że gdy ktoś z was wszedł i od razu kogoś zabił jest podejrzane. To tyle z mojej strony. A co do zmontowanych SS, to dla mnie one są lepsze, bo nie muszę 5 kart odpalać i porównywać. To tyle. Jeśli sądzisz że też jestem skorumpowany, to proszę, złóż na mnie skargę.
    avatar
    Bartoz


    Liczba postów : 12
    Join date : 22/01/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Bartoz Nie Lut 05, 2012 7:20 pm

    Ten typ co go zabilem po wejscu to sam na mnie lecial wiec go zabilem . a skarga zrobil przy okazji na mnie bo zobaczy ze tez raz lognolem a skarga powinna byc jak juz tylko na bekona a nie jeszcze na mnie poprostu sie wkurzyli bo po padali...
    Lou.
    Lou.


    Liczba postów : 10
    Join date : 04/02/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Lou. Nie Lut 05, 2012 7:34 pm

    Myślisz że mi zależy ma tamtym eq? Pobiega sie po jaskiniach, znajdzie sie nowe... Pisałem tą skarge bo chce grać z uczciwymi użytkownikami serwera.
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  MarekZet Pon Lut 06, 2012 1:12 pm

    Unban. Nie zrobił BL podczas walki z graczem.

    Sponsored content


    [Unban] Bartoz Empty Re: [Unban] Bartoz

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:52 pm