AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


+10
Czarek4
GhostMaster66
KKenji
MarekZet
Kalosz
Nitronic
BioWare55
looku
WodzuPL
BlakeQ
14 posters

    Skarga na WodzuPL

    avatar
    BlakeQ


    Liczba postów : 12
    Join date : 26/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BlakeQ Pią Sty 27, 2012 11:23 pm

    Odpowiedź do edgarsz:

    Nie wydaje mi się żeby był zajęty. Jak sam wodzu wspomniał, nie zakładał gildii, gdyż bał się mamusi która właśnie wracała z wywiadówki. I jedyną osobą jaka powinna iść do wuja google po porady to ty, sądząc po ortografii, więc proszę nie wypowiadaj się bo sam się ośmieszasz.

    Owszem prowadziłem kiedyś serwer i z tego co widzę ty musisz się dowiedzieć co oznacza trollowanie, a najlepiej jak to powiedziałeś zapytać się mamy. Ja tylko jak każdy inny gracz prosiłem wodza o założenie gildii. Wodzu najpewniej dał tego bana gdyż po prostu nie chciało mu się brać odpowiedzialności za funkję jaką pełni, ale w sumie skąd dziecko może mieć pojęcie o odpowiedzialności, gdyż najpewniej jeszcze się jej nie nauczyło.

    Dodam jeszcze że po Twojej wypowiedzi jedyną osobą która może być "10-letnim dzieciakiem" jesteś Ty. Dlaczego? Sam powinieneś się domyślić.

    A teraz odpowiedź do GhostMastera

    Jak to nie ma opcji żeby Wodzu zakładając serwer nie ma opcji nie posiadania HeadAdmina? Oczywiście, że jest. Gdyby Wodzu był człowiekiem inteligentnym, wiedziałby na czym polega moje przesłanie i poprostu tylko wspierałby rozwój serwera finansowo jak to robi teraz, a władzę przekazał Markowi. Takie jest moje zdanie.

    A co do sytuacji GhostMaster to może faktycznie odrobinę trochę za bardzo naciskałem na Wodza z założeniem tej gildii, bo właśnie za to dostaliśmy bana, choć On mówi że za obrazę. Bana mianowicie dostalismy za to, że my chcieliśmy dostać w końcu gildię, a jemu jak sam powiedział sie nie chciało. Sam nawet powiedziałem mu żeby się tu wypowiedział jakoś sensownie, ale niestety nie zrobił tego.

    Pozdrawiam
    BlakeQ

    1. Ja także opłacam serwer i to dość znacznie.
    2. Przekazując mi HeadAdmina, muszę mieć odpowiedzialność także za stronę techniczną, w czym jestem średni. Owszem, coś tam umiem, ale dziwnie bym się czuł jako ktoś sprawujący tą posadę a nieumiejący naprawić prostego błędu w permissions. //Marek
    edgarsz
    edgarsz


    Liczba postów : 42
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  edgarsz Pią Sty 27, 2012 11:56 pm

    Co do mojej ortografi to mam dyslekcje..
    wiesz nie wieże zebyś prowadził kidyśserwer ponieważ nikt by na niego nie wchodzil
    następne to to Przestraszyłeśsię Esterki Very Happy
    a następne Przypominasz mi starego dobrego Śrube Very Happy
    jak nie wiesz kto to jest zpytaj sie kogoś kto grał na Chartumie synek.
    co jeszcze hmm..
    Zachowujesz sie nirozważnie no może zaczne inaczej...

    Niechcesz grać to wypier*****
    Przyszedłeś tu żeby wszystkich Wkurwiać??
    bo tak mi sięwydaje synek ogarnij sie przepros i złóż wniosek o unbana a nie wywnętrzasz sie w temacie bez sęsu Przecież wszysvy wiemy że 90% serwera poprze Wodza W tym ja wodza znam od Chartuma czyli jakiś rok i gówno mnie obchodzi co ci przychodzi do tego pojeba**** łba Jeżeli masz jeszcze jakieś Wąty do mnie czy do mojej dyslekcji to idźsięposkarż mamusi synalku
    jeżeli nie to dobrze bo jak cie dopadne... albo jak będziesz w jakieśgildi to nie dam wam się nawet rozbudować mam nadzieje że sie nareszcie ogarniesz a nie Dziekuje dowidzenia koniec dyskusji



    PS: Szcerze wkurwiłeśmnie szczeniaku i nawet złóż na mnie skarge przyznam sie dostane bana na jakieś2 dni a i tak będe zadowolony
    Pozdrawiam wszystkich
    edgarsz
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Esterka227 Sob Sty 28, 2012 12:05 am

    Ghost a jak!
    Sędzia Anna Maria Esterkowska wbija na salony!

    No i jeszcze chciałam się odnieść do postu edgarsza i BlazeQ.
    Czepiasz się edgarsza dyslekcji?!!?!
    Synek nie zadzieraj z sędzią, bo posiedzisz w pace ( tak mam znajomości z policją )!!!

    Więc ekhem...
    Prosz tutaj już nie bawić się w Trolla, bo zawołam Hugo i weźmie cię do ekipy. Heh...
    Ja wam zaraz mogę baty sprzedać, a jak!
    I co ktoś podskakuje, he, he?
    BlazeQ szykuj się na pewną śmierć Skaveni atakują... MVHAHAHA!



    No więc ekhem...
    I jedno małe Ogłoszenie Parafialne :
    Synek fikasz do nas, he?
    Dobra tylko się nie pobecz, jak ci zacznę palcem grozić...
    Oskarżą mnaie o molestowanie nieletniego, a tegobym nie chciała X.X"

    I się wypowiedziałam.


    Banazi!
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Sty 28, 2012 1:00 am

    Oskarżą mnaie o molestowanie nieletniego, a tegobym nie chciała X.X

    Oh, take me!

    a na serio: BlakeQ, ile masz lat? Pytam się, żeby jasne wszystko było, ja mam 16 jakby co. Co do zabrania H@: Jak wyobrażasz sobie na przykład naprawianie bugów przez Wodza? Musi mieć H@ chociażby po to, żeby zobaczyć, czy naprawiony przez Niego bug faktycznie nei istnieje. Moim zdaniem Head Admin musi mieć admina i kuniec. Ponownie Esterka: Na pw proszę o adres dilera, bo widzę, że ma mocny towar i niezły asortyment.

    Pozdrawiam BlakeQ(fajnie, ze można z Toba prowadzić rozmowe na poziomie), dilera i Esterkę, no i edgarsza bo pewnie zaraz to przeczyta.
    avatar
    BlakeQ


    Liczba postów : 12
    Join date : 26/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BlakeQ Sob Sty 28, 2012 2:53 am

    Tą część wypowiedzi kieruję do Edgarsza:

    No cóż muszę Ci powiedzieć, że to niezwykły przypadek a może i nie, ale w tych czasach widzę, że każdy w jakiś podejrzany sposób ma dysleksję. Powaga. Komu bym nie zwrócił uwagę na ortografię zasłania się swoją niby dysleksją. Nie wnikam czy masz dysleksje czy nie, ale nawet jak masz to na tym etapie rozwoju i zaawansowania na jakim jesteśmy to słowniki są dostępne wszędzie, np. w telefonach, w komputerach, w interniecie. Wystarczy tylko trochę się wysilić. Możesz pisać wiadomości w Wordzie, a ten oto program podkreśli a nawet poprawi wszystkie twoje błędy za Ciebie Wink Więc to taka rada na przyszłość.

    A co do daleszej wypowiedzi. Nie masz racji, ja nie chce nikogo wkurzyć. I jakbyś nie zauważył to przepraszałem Wodza już nie raz, czy dwa. Przepraszałem go w MC, po tym jak napisałem, że jak nie zajmuje się swoim serwerem, to po co wogóle go tworzył. Potem jeszcze na TS, gdy najpierw napisałem mu, że chciałbym zamienić z nim słowo, w związku z banem w MC. A i jeszcze na forum kilka razy. No więc ileż można?
    Wracając do tego, że twierdzisz, że niby chce zniszczyć serwer, czy jakoś tak. Więc nie, nie chcę. Wręcz przeciwnie, chciałem nauczyć czegoś Wodza, ale jak widać On zrozumiał to w zupełnie innym znaczeniu. Nie wiem co go musiało spotkać w przeszłości, że teraz tak na wszystko reaguje. Przykładem na moje słowa jest to, że nawet jak mnie zbanował za coś, to niby czemu zbanował tyle innych graczy, którzy po prostu napisali: "Zgadzam się z BlakeQ" bądź coś podobnego. Zresztą o tym już wspominałem.

    A więc proszę Was wszystkich postarajcie się jakoś to zrozumieć i nad tym solidnie pomyśleć.

    A co do wypowiedzi GhostMaster to muszę powiedzieć że jestem odrobinę starszy od Ciebie Wink mam 18 lat

    A co do mojej wcześniejszej wypowiedzi to właśnie spojrzałem, że coś mi się pokręciło i nie do końca dobrze pokierowałem swoje odpowiedzi, ale jak widać i tak się w nich odnaleźliście.

    Można wiedzieć edgarsz dlaczego myślisz, że nikt na mój serwer nie wchodził? Muszę Ci powiedzieć, że na serwerze grało dość sporo osób. I nikt specjalnie nie narzekał, a nawet chwalił za to, że mimo tego że grało tam kilku moich kumpli to traktowałem wszystkich równo i sprawiedliwie. Bo taki powienien być właśnie admin.

    I jest. //Marek

    A co do Ciebie Esterka, możesz potwierdzić że On ma te niby 16, czy 17 lat? To by było po raz. Po dwa. Nawet jak ma to nie zachowuje się jakby miał tyle, przecież to prawie dorosły człowiek, a taki powinien być odpowiedzialny i wyrozumiały. A w tej sytuacji zachował się bardziej jak dziecko któremu zabrałoby się lizaka. Wg mnie jest to trafne porównanie. Po trzecie, nie mogę tego potwierdzić, ale słyszałem od znajomego który także gra na tym serwerze, że miał tą przyjemność zamienić słowo z Wodzem którego "głosik" brzmiał właśnie na 12, jak nie 10 lat. Nawet jak nie przeszedł mutacji co jest raczej niemożliwe, bo jakby miał te 17 lat to powinien być już dawno po.

    Jak narazie to tyle co mam do powiedzenia i widzę że z jednego małego tematu rozwinęło się coś większego. No przynajmniej to jedno mi się udało, a mianowicie wprowadzenie jakiegoś życia na ich forum, bo jak dotąd gdy je przeglądałem to tego tu właśnie brakowało. Szkoda tylko, że nie udało mi się nakłonić Wodza do jakichkolwiek rozterek, przemyśleń, czy refleksji. Tym bardziej, że sam mu wyjawiałem cel moich przesłań.

    Ehhh... Widzę że moja wypowiedź jest jak zwykle niepoukładana pokolei do tego do jakich odbiorców ma trafiać, ale tak to już jest jak się odpowiada jedną wiadomością na kilka innych. Musicie mi to wybaczyć.

    Pozdrawiam
    BlakeQ
    avatar
    looku


    Liczba postów : 6
    Join date : 27/01/2012
    Age : 28
    Skąd : Poznań

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  looku Sob Sty 28, 2012 7:30 am

    I znowu to nie jest dla was zrozumiałe czytać umiecie a temat ? nie -.- edgarsz,Esterka227,GhostMaster66 Jeśli chcecie spróbować poniżyć Blakeq czy tam mnie ,że próbujecie napisać długą wypowiedź to wam się nie udaje przyznam się, Smile po 2 nawet jeżeli nie macie nic przeciwko na WodzuPL to wyjazd z tematu nooby to jest skarga a nie temat na bluzganie do siebie Wink
    Pozdrawiam looku

    P.S
    niektórzy za bardzo się podlizują widziałem GhostMaster66,edgarsz hahah Smile
    Molom
    Molom


    Liczba postów : 110
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Molom Sob Sty 28, 2012 8:27 am

    Proponuje zamknąć temat, aż któryś z adminów nie wypowie się głębiej. Robi się tu już za duży spam i wzajemnych obraz.

    Molom dorzuca krótko od siebie:

    Widzę, że większość osób, zaczyna się mylić w zeznaniach. Jeszcze to stwierdzenie, że jeśli nie macie nic do Wodza to wypad, mnie dobiło. Więc się wypowiem, i zmarnuje mój cenny czas... W skargach jest wystarczająco miejsca zarówno na posty za jak i przeciw skardze, więc stwierdzenie "looku" jest nie na miejscu. W dodatku Widzę, że temat zamienił się w "Ubliżajmy Wodzu, bo chcemy bana". Bardzo inteligentne. Widzę również, że większość z was ma mylne pojęcie o H@ WodzuPl, więc powiem wam jak ja go widzę, może to da wam do myślenia. Praca admina jest ciężka, czego dużo osób nie wie. Dużo stresu i pracy, a zwłaszcza masa trolli wołających: "Daj to, daj tamto" wku**ia. Jeszcze do przekręcania faktów: Wodzu ma 16 lat (chyba) i głos po mutacji. To tyle, i nie liczcie że jeszcze napisze coś w tym temacie.
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  MarekZet Sob Sty 28, 2012 8:36 am

    A teraz ja się wypowiem, bo moja opinia też jest ważna.

    Więc tak, zacznę od postu powyżej. Przede wszystkim- to nie jest żadne podlizywanie się. To chyba normalne, że jedni trzymają jedną stronę, drudzy drugą stronę.

    Po drugie- skoro skarga jest na HeadAdmina, to co tak ja, my, Wy możecie w tej sprawie zrobić? Szczerze, sam się w tym gubię. Co ja zrobię, najwyżej mogę z nim porozmawiać i poprosić o dłuższą wypowiedź.

    Po trzecie, znów odnoszę się do powyższego postu- czy bronienie kogoś to poniżanie? Nie wydaję mi się.

    Po czwarte- miejcie cierpliwość. W każdym kryje się cham, ale często uzasadniony(jak to już Tydon kiedyś powiedział). Czekajcie, a dostaniecie. Może to niezbyt ze strony Wodza że w taki sposób odpowiedział na Wasze prośby(z tego co czytam, tak było, nie wiem, może nie zrozumiałem), ale jak to powiedział Molom praca admina(zwłaszcza technicznego, serio) jest ciężka i często denerwująca i irytująca. We mnie także, mimo, że często tego nie okazuję Smile Uwierzcie, gdy 5 osób na raz do mnie pisze, to czasem mam ochotę rozwalić komputer i wyjść gdzieś na dwór. Mówię zupełnie szczerze. Tak samo, przychodzę ze szkoły po ciężkim dniu(bo nieraz takowe mam), od razu "Marek cośtamcośtam", "Marek, masz chwilę?", "Marek, mam skargę". Uwierzcie, to nie jest miły początek. Tak, wiem, że serwer to obowiązek, nieraz wkurzający obowiązek i muszę się z tym pogodzić, ale ja tylko mówię. Nie narzekam, bo w końcu to moja decyzja zajmować się serwerem.

    Po piąte-
    to wyjazd z tematu nooby to jest skarga a nie temat na bluzganie do siebie

    Skargi polegają także na tym, że są dwie strony, atakująca i broniąca się, niepowiedziane że mogą mieć one po jednym członku Smile

    Po szóste- wiek tu nie ma znaczenia. Nie wiem po co się do niego odnosicie. Chyba wszyscy wiedzą ile mam lat, może nowi gracze nie. No i co z tego? Nie ma co się do niego odnosić, bo to nic nie wnosi. Także czytałem gdzieś, że "wodzu nie przeszedł mutacji i ma głos jak 10 latek" . LOL, no LOL. Chyba ktoś pomylił go ze mną, ja mam taki głos że szkoda gadać, z nim da się rozmawiać.

    Po siódme i ostatnie- zauważyłem chamstwo, wyzywanie się i nieładne słownictwo po obu stronach. Tak nie może być, nawet gdy jest to skarga i jesteście wkurzeni musicie zachowywać się normalnie i wyrażać się kulturalnie. Następnym razem skończy się na czymś więcej niż tylko słownym ostrzeżeniu Smile

    No, to tyle z mojej strony, może coś wniosłem do tematu, może nie.

    EDIT: "posty powyżej" - post kolegi Looku, nie Moloma
    avatar
    looku


    Liczba postów : 6
    Join date : 27/01/2012
    Age : 28
    Skąd : Poznań

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  looku Sob Sty 28, 2012 8:47 am

    WodzuPl co najzywej powinien nas Przeprosić za niesłusznego bana powiliśmy dostać unbana jeszcze Smile
    avatar
    Dzamber


    Liczba postów : 23
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Dzamber Sob Sty 28, 2012 12:21 pm

    Dzamber Też ,,Dorzuci swoje 5 groszy"

    Więc Wodzu choćby nie miał mutacji udowodnisz mu ze ma 10 lat?
    Np. Biber nie przeszedł mutacji a ile ma lat? 17.

    Praca admina jest naprawde stresująca ; według mnie Marek ma najgorzej ponieważ on może powiedzieć tak ale Wodzu inaczej i co zrobi user? zbuduje zamek a ,,Marek Powiedział że tak" i zamek był poza Border i co user zrobi? Odejdzie. Więc Marek odpowiadając na pytania ma najgorzej bo jak cos palnie to będzie na jego konto-Tak samo jak Modzi.
    Wiem to ponieważ sam byłem kiedyś adminem w Classicu.
    I Powiem wam że Marek NIE PRZESADZA jak odchodziłem od komputera to mówiłem ,,Nareszcie Przerwa"

    Ja jakoś nie dostałem bana i kontaktowałem się z Wodzem? Tak trudno?
    Wodzu może mieć naprawde problem pogodzic koniec z końcem.

    Według Mnie Wodzu powinien faktycznie informowac np z 2 dni przed wprowadzeniem pluginu typu granica mapy ale cuż stało się.

    Z Gildiami to naprawde różnica 1 godzine wprzód , czy 2 godziny w tył .
    Jeżeli gildia jest dobra to im to żadnej różnicy nie powinno zrobic.
    Dlaczego nie powinno być różnicy? Bo by pokonali tych ,,Noobków"
    Przyznam jeżeli te ,,Noby" będą w gildi i O-Claimują teren to może być problem ale wtedy te ,,Noby" faktycznie będą ,,Nobami"

    sorka za brak interpunkcji , lecz pisałem na szybko
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Esterka227 Sob Sty 28, 2012 2:00 pm

    looku napisał:WodzuPl co najzywej powinien nas Przeprosić za niesłusznego bana powiliśmy dostać unbana jeszcze Smile

    Wzruszające... Doprawdy...
    " Niesłusznego bana "

    Taaa...

    Od kiedy to Head Admin daje bany bez powodu?

    Prędzej zostanę supermenem niż Wodzu zbanuje kogoś Bez powodu.

    Ja na miejscu Wodza postąpiłabym tak samo.


    Tylko rypłabym wielki czerwony napis :

    ZAISTE BAN, a nie wstawiała obrazek.

    Wodzu i ban za nic... Hmpf...

    No więcej słów nie mam do powiedzenia, ale jeszcze dodam, że cytat zamieszczony wyżej no po prostu jest godzien faceplamu...


    Pozdrawiam
    Esterka
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Sty 28, 2012 2:36 pm

    I znowu to nie jest dla was zrozumiałe czytać umiecie a temat ? nie -.- edgarsz,Esterka227,GhostMaster66 Jeśli chcecie spróbować poniżyć Blakeq czy tam mnie ,że próbujecie napisać długą wypowiedź to wam się nie udaje przyznam się, Smile po 2 nawet jeżeli nie macie nic przeciwko na WodzuPL to wyjazd z tematu nooby to jest skarga a nie temat na bluzganie do siebie Wink
    Pozdrawiam looku

    P.S
    niektórzy za bardzo się podlizują widziałem GhostMaster66,edgarsz hahah Smile

    Wybitnie zaleciało nieogarem, ale kim bym był, gdybym się nie wypowiedział. Jeśli chcesz wiedzieć, to ostatnio też miałem spiny z Wodzem, była dosyć ostra wymiana zdań. Była jednak na tyle normalna i kulturalna, że bana nadal nie dostałem. Co do wieku to faktycznie nic nie ma wspólnego. Stwierdzenie, że Wodzu nie daje bana za nic nie jest podlizywaniem się, a jeśli jest to dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu. Proszę Cię o cytat, gdzie obraziłem BlakeQ, staram się prowadzić z nim rozmowę na poziomie, a Ty wyglądasz mi na kogoś, komu skończyły się argumenty więc zaczyna skrzętnie przerzucać winę na innych, właśnie takim wmawianiem, że się podlizuję czy kogoś niby obrażam. Wodza znam trochę dłużej, niż Wy, co prawda nie w realu, ale czasami z opóźnieniem, ale zawsze mnie wysłuchiwał i pomagał(to nie podlizywanie się, to prawda). Nie wspominając o Marku, który zawsze chętnie pomaga. Może się zdarzyć, że akurat będziesz tą 82305 osobą, któej prośby admin nie zauważy. Posty Esterki mogą zalatywać trochę podlizywaniem się, ale Ona słabo komponuje zdania i tak to wychodzi ;]. A temat chyba bardziej będzie teraz służył swojej opinii, bo pierwotny cel tematu jest nie do zrobienia.

    Posztrafjam
    avatar
    Dzamber


    Liczba postów : 23
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Dzamber Sob Sty 28, 2012 3:08 pm

    Szczerze Te Obrazki są fajne :]
    avatar
    Nitronic


    Liczba postów : 3
    Join date : 27/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Nitronic Sob Sty 28, 2012 3:22 pm

    Napisałem 4 post a teraz mam nadzieje ostatni.
    Tak naprawdę wkręciły się tu osoby które nie są w to zamieszane.
    (teraz ktoś napisze ,że każdy może się wypowiedzieć )
    Widać że piszą tu ludzie na poziomie. Wydaje mi się , że ja nie jestem tą osobą ,a więc Ja to bym zrobił tak :
    Ze strony Wodza :
    -Unban każdego ,który niestety dostał Bana
    -Przeproszenie Blakeq + każdego kto został tu urażony
    -Przyjąć lekkie pouczenie ze strony Blakeq
    -I oczywiście przyznanie Gildi Smile
    Ze strony BlakeQ:
    -Przeproszenie Wodza + każdego kto został tu urażony
    -Przyjąć lekkie pouczenie ze strony wodza

    i oczywiście tak naprawdę byłby koniec, ale znowu ktoś napisze :
    To nie sprawiedliwe Wodzu nie powinien przepraszać. Ale taka prawda
    Wina jest z każdej strony

    Podsumowanie : Cieszmy się ,radujmy Wodzu nauczy sie czegoś od Blakeq
    Blakeq nauczy sie coś od wodza Smile
    I wszystko będzie dobrze hehe


    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Sty 28, 2012 3:28 pm

    Dopisz, żeby looku przeprosił za oskarżenie mnie, że się podlizuję ^^ I niech powie gdzie obraziłem BlakeQ-.-
    avatar
    Nitronic


    Liczba postów : 3
    Join date : 27/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Nitronic Sob Sty 28, 2012 3:32 pm

    Jakby każdy miał każdego przepraszać i coś udowadniać to byłby tu jeden wielki spam. nie mówię , że nie jest ale chociaż odpowiedzi są na poziomie.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Sty 28, 2012 4:27 pm

    No nie wszyscy, część nie potrafi dyskutować, niestety.
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Esterka227 Sob Sty 28, 2012 4:35 pm

    o żesz...
    Po prostu nie da się tu wytrzymać...
    Powiedzcie mi tylko jak można być takim deklem?
    Teraz Ghosta i edgarsza się czepiać będziecie?
    ...Hmpf...
    Ja po prost nie ogarniam jak można być takim deklem, ludzie!
    Jak to by się WwK2012 wyraził : Jak można być takim downem?


    No po prostu te riposty i pomysły wykopania Wodza z rangi admina godne Fejszplamu -,-"


    I znowu to nie jest dla was zrozumiałe czytać umiecie a temat ? nie -.- edgarsz,Esterka227,GhostMaster66 Jeśli chcecie spróbować poniżyć Blakeq czy tam mnie ,że próbujecie napisać długą wypowiedź to wam się nie udaje przyznam się, Smile po 2 nawet jeżeli nie macie nic przeciwko na WodzuPL to wyjazd z tematu nooby to jest skarga a nie temat na bluzganie do siebie Wink
    Pozdrawiam looku
    Na prafdę, hiiiii nie wiedziałam.



    Ekhem... Chciałam się tutaj do Ghosta zwrócić :

    Ja pierdole, wbiła Esterka i wszystkich pozamiatała. Dobrze, ze Wodzu ma taką ochronę O_o. Na prawdę pochelbiasz mi :3 Chyba to wydrukuję i oprawię Very Happy




    No to ja się żegnam Myly Panstwo

    Posztrafam
    Esterka
    avatar
    BlakeQ


    Liczba postów : 12
    Join date : 26/01/2012

    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BlakeQ Wto Sty 31, 2012 10:16 am

    Nitronic, ale ja już nie raz przepraszałem wodza, czego nawet nie powinienem robić. Powiedziałem mu tylko co o nim myślę, że nie nadaje się na bycie adminem i tyle. Ale jeśli będzie tego chciał to oczywiście przeproszę go jeszcze ten jeden raz. A co do wypowiedzi wodza nie wydaje mi sie żeby miał mi coś do powiedzenia. Dlaczego tak myślę? Jeśli miałby to powiedziałby mi to na ts'ie. Ale na ts'ie najpewniej bał się wziąć minimum odpowiedzialności.

    Sponsored content


    Skarga na WodzuPL - Page 2 Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 4:00 pm