AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


+10
Czarek4
GhostMaster66
KKenji
MarekZet
Kalosz
Nitronic
BioWare55
looku
WodzuPL
BlakeQ
14 posters

    Skarga na WodzuPL

    avatar
    BlakeQ


    Liczba postów : 12
    Join date : 26/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BlakeQ Pią Sty 27, 2012 5:01 pm

    Oskarżyciel:BlakeQ
    Osoba oskarżona:WodzuPL
    Powód oskarżenia:Administrator WodzuPL zbanował mnie jak i kilku innych graczy na serwerze AngryCraft i na ich serwerze TeamSpeak bez żadnego powodu. I najpewniej jak to przeczyta usunie ten tamat i zbanuje mnie na forum. Czemu tak uważam? A no temu, że banuje bez powodu, gdyż po tym jak zbanował mnie za składane do niego prośby o gildię, wszedłem na TS, by zamienić z nim słowo, uprzejmie zapytałem czy może przejść na mój kanał i bez żadnej odpowiedzi dostałem bana. Cóż zachowanie godne takiego 12 latka jak on, bo po tym co słyszałem tyle ma. Hmmm... przecież warunek rejestracji na forum wg regulaminu mówi że należy mieć 13 lat. Fajny administrator co nie spełnia warunków regulaminu. Drogi Administratorze Marku proszę Cię żebyś pomimo tego, że Wodzu to najpewniej Twój kolega pożądnie się zastanowił nad dalszą rangą Administratora dla niego. Dlaczego napisałem że to najpewniej twój kolega? A no dlatego, że moim zdaniem nie nadaje się na Administratora i nie dostałby go na żadnym serwerze. Może teraz przejdę do tego dlaczego Wodzu jeszcze nie powinien mieć Admina. A no dlatego, że Admin powinien być wzorem do naśladowania, nie powinien traktować użytkowników z góry, a także z powodu własnych rozterek nie powinien oceniać graczy. A Wodzu nie spełnia żadnego z tych warunków.

    No to by było na koniec mojej wypowiedzi. Zatem drogi Marku jeśli to przeczytasz chciałbym Cię prosić o odpowiedź, lub ewentualnie o jakiś kontakt, jak np. TS. Oczywiście jeżeli zostanę odbanowany, bo drogą ustną myślę że najszybciej załatwimy ten problem.

    Co do Ciebie Wodzu, ja nie uważam, że Cię obraziłem, ale jeżeli Cię uraziłem to przepraszam, znowu. Powiedziałem tylko co o Tobie myślę, a z tego co wiem można wyrażać swoje opinie, ale dla Ciebie jeżeli Ci ktoś nie pasuje najlepiej jest go usunąć. I to jest właśnie doskonały przykład dlaczego jesteś i zachowujesz się jak dziecko.

    P.S. Usłyszałem właśnie że Wodzu powiedział, że za idiotyzm na serwerze jest PERM, a według tego sam sobie powinen sobie dać PERM'a. Logika myślenia Wink

    No więc to by było na tyle mojej wypowiedzi, dziękuję za uwagę.

    Pozdrawiam BlakeQ
    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  WodzuPL Pią Sty 27, 2012 5:04 pm

    Skarga na WodzuPL 13637885
    avatar
    looku


    Liczba postów : 6
    Join date : 27/01/2012
    Age : 28
    Skąd : Poznań

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  looku Pią Sty 27, 2012 5:05 pm

    Podpisuje się zarówno jak i blakeQ on dostał bana na minecraft po chwili ja bez powodu Smile po 2 na ts3 tak samo dostał bana i po chwili ja też dostałem bana o.0 może się pomylił? czekałem i nie odbanował a kolegom z gry się pytałem na ts3(innym) to napisał ,że za głupotę perm -.-
    avatar
    BioWare55


    Liczba postów : 1
    Join date : 27/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BioWare55 Pią Sty 27, 2012 5:05 pm

    podpisuje się pod tym Very Happy
    avatar
    SDV
    Gość


    Skarga na WodzuPL Empty Skarga na admina WodzuPL

    Pisanie  SDV Pią Sty 27, 2012 5:05 pm

    Podpisuje się.
    avatar
    Nitronic


    Liczba postów : 3
    Join date : 27/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Nitronic Pią Sty 27, 2012 5:06 pm

    Potwierdzam Wodzu nie powinien być adminem ... Dostałem bana za to samo co Blakeq czyli za nic Smile
    avatar
    BlakeQ


    Liczba postów : 12
    Join date : 26/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BlakeQ Pią Sty 27, 2012 5:06 pm

    Widzę Wodzu, że nawet nie wysiliłeś się żeby przeczytać moją wypowiedź, a nie mówiąc już o Twoim zdaniu na ten temat. No cóż, ale to już nie moja sprawa.


    Ostatnio zmieniony przez BlakeQ dnia Pią Sty 27, 2012 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
    avatar
    looku


    Liczba postów : 6
    Join date : 27/01/2012
    Age : 28
    Skąd : Poznań

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  looku Pią Sty 27, 2012 5:08 pm

    z mojego punktu widzenia Banuje on ludzi za Sprawiedliwość. Smile
    Na pewno ludzie się z tym zgodzą
    avatar
    Kalosz


    Liczba postów : 2
    Join date : 27/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Kalosz Pią Sty 27, 2012 5:20 pm

    Heh, nie dziwie się ,że ten ts ma tak mało osób.Jak banujesz każdego za nic Wink. Dostałem bana za to ,że napisałem w minecrafcie ,że nie umiesz się nawet wypowiedzieć i wyrażasz swoje myśli obrazkami i dostałem bana . Pewnie tez perma nie sprawdzałem , nie interesuje mnie to.Mam nadzieje ,że wszystkie osoby ,które się tu podpisały dostaną un-bana ,a i zmienisz swój stosunek wobec graczy .Jeżeli moja wypowiedz byłą zbyt elokwentna to spytaj się mamy "o co chodzi ?"
    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  WodzuPL Pią Sty 27, 2012 5:22 pm

    Nie
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  MarekZet Pią Sty 27, 2012 5:26 pm

    Oke, Wodzu dostał perma.
    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  KKenji Pią Sty 27, 2012 5:27 pm

    Szkoda, że to fake Rolling Eyes .
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  MarekZet Pią Sty 27, 2012 5:29 pm

    A tak na serio, skoro dał bana, to widocznie miał ku temu powód. Nie wyrzucę go z rangi admina, gdyż on jest tym głównym. Prędzej on może wyrzucić mnie. Sądzę, że nie dałby bana bez powodu, bo po co ma niszczyć swój własny serwer? Najwyżej porozmawiam z nim na ten temat, ale wątpię, czy cokolwiek zdziałam.
    avatar
    looku


    Liczba postów : 6
    Join date : 27/01/2012
    Age : 28
    Skąd : Poznań

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  looku Pią Sty 27, 2012 5:29 pm

    Jedyny powód tego jest Sprawiedliwość. Napewno wiemy ,że będzie chciał się wytłumaczyć dlatego wole sprawdzić konsole + ts3 Smile


    Ostatnio zmieniony przez looku dnia Pią Sty 27, 2012 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  MarekZet Pią Sty 27, 2012 5:30 pm

    Przeczytaj mój powyższy post, potem się wypowiadaj
    avatar
    BlakeQ


    Liczba postów : 12
    Join date : 26/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BlakeQ Pią Sty 27, 2012 5:38 pm

    Hmmm... już raz o tym dziś mówiłem i powtórzę ponownie. Tak nieodpowiedzialni ludzie nie powinnie brać się za robienie serwera. A co do powodu dla którego dał bana, to dał go rzeczywiście bez powodu, co najwyżej mógł ukarać mnie. A ukarał mnie rzeczywiście za to, że wyraziłem tylko swoją opinię na jego temat. Powiedziałem może w trochę szorstki, ale nie przesadny sposób że jest nieodpowiedzialny i nie powinien brać się za adminowanie na serwerze. To dotyczyło mnie, ale co z tymi wszystkimi innymi ludzmi którzy dostali bana za to, że napisali na czacie: "Zgadzam się z BlakeQ" lub coś z tym stylu? My wszyscy mamy bana tylko i wyłącznie za wyrażanie swojej opinii co nie jest nawet łamaniem waszego czy jakiegokolwiek regulaminu.

    Teraz mogę z czystym sercem powiedzieć, że Wodzu zachowuje się jak dziecko, z którym nawet nie warto dyskutować na jakikolwiek temat. Bo jeżeli coś mu nie podpasuje od razu zaczyna zachowywać się jak kobieta która ma okres, bądź jest w ciąży. Hmmm... a może od początku o to chodziło? Może myliłem się ze on jest dzieckiem.
    avatar
    looku


    Liczba postów : 6
    Join date : 27/01/2012
    Age : 28
    Skąd : Poznań

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  looku Pią Sty 27, 2012 9:13 pm

    Panowie i co z WodzuPL ??
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  GhostMaster66 Pią Sty 27, 2012 9:31 pm

    Pozdro, chcecie zbanować head admina, który ma pliki serwerowe -_- Jak chcecie to przeprowadzić geniusze?
    avatar
    Kalosz


    Liczba postów : 2
    Join date : 27/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Kalosz Pią Sty 27, 2012 9:37 pm

    Nie wchodzić na serwa do końca opłaty ,a zapewne przestanie opłacać serwer Wink Podoba Ci się ? Daj łapkę w górę(zwaną również okejką,lajkiem) !
    avatar
    BlakeQ


    Liczba postów : 12
    Join date : 26/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  BlakeQ Pią Sty 27, 2012 9:40 pm

    GhostMaster proszę najpierw przeczytaj z uwagą wszystkie wypowiedzi, dopiero potem się wypowiadaj. To po raz. Po dwa wskaż mi proszę fragment w którym pisałem że chcę dla niego Bana? Bo ja niestety takiego nie widzę, ani sobie nie przypominam Wink

    Pozdrawiam BlakeQ
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  GhostMaster66 Pią Sty 27, 2012 10:04 pm

    No dopsz, nie ban, ale chcecie Mu odebrać rangę admina, co jest niemożliwe, gdyż jak wcześniej wspomniałem ma pliki serwerowe. Inną sprawą jest to, że, Wodzu, mógłbyś podać swoją wersję wydarzeń? To by ułatwiło.

    Pozdrawiam, mimo, że to wszystkich wkurwia
    Czarek4
    Czarek4


    Liczba postów : 59
    Join date : 21/01/2012
    Skąd : Szafa biura całkowitej rozpusty

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Czarek4 Pią Sty 27, 2012 10:15 pm

    Poza tym jeżeli nie ubiegacie się o bana dla niego to po co poruszacie temat? Sądzę, że jednak coś zrobiliście, "ban bez przyczyny" jest głównie spowodowany brakiem wiedzy odnośnie regulaminu... Przekonałem się o tym na własnej skórze <Patrz " Ban Kawka74">. Jeśli nie to, to może go w jakiś sposób obraziliście?
    edgarsz
    edgarsz


    Liczba postów : 42
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  edgarsz Pią Sty 27, 2012 10:50 pm

    Witam.

    Czytając nazwe tematu wybuchnołem śmiechem.
    Potem okazało sie to jeszcze śmieśniejsze.
    Jeżeli chodzi o bezsensowne posty mojego przedmówcy (Człowieku ogarnij się) są one idiotyczne ja jako admin zachował bym się tak samo no może dał bym najpierw za spam ale chodzi oto że W regulaminie jest jasno opisane jak zakładać gildie po pierwsze zakładasz temat zbierasz kase i CZEKASZ NA AKCEPTACJE w temacie a nie spamujesz "Wodzu Wodzu Załóż mi gildie" dodatkowo pomyśl może akurat był zajęty byłeś może kiedyś adminem? (Mi sie wydaje że nie) ja byłem i za taki spam odrazu dawałem bana na przynajmniej 1 dzień.
    Więc mój drogi przedmówco jesteś poprostu Trollem i tyle a każdy wie że z Trollami sie nie gada tylko odrazu banuje jeżeli nie wiesz kto to jest troll spytaj sie mamy albo zapytaj Wuja google
    Cały temat Uważam za bezsęsowny
    co do Wodza Sam widziałem ten spam i przyznaje ci racje co do perma za idiotyzm wiek przedmówcy oceniam na max 10 lat
    a co do Twoich kolegów to moge sie załozyc że kazałeś im spamować w grze na temat twojego bana i tu też popieram Wodza
    Jeżeli nie wieżysz że byłem Adminem to wiedz że byłem również adminem Chartuma
    Tyle z mojej strony
    Pozdrawiam
    edgarsz

    Edit: Post pisany pod wypowiedzią BlakeQ


    Ostatnio zmieniony przez edgarsz dnia Pią Sty 27, 2012 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Esterka227 Pią Sty 27, 2012 10:56 pm

    Hmmm...
    Zgadzam się w 100% z edgarszem, nawet może i więcej.

    Teraz kilka słów ode mnie.
    Gdy to przeczytałam wybuchłam śmiechem i łzami śmiechu.
    Na prawdę bardzo zabawne hah.
    Wodza oskarżać o takie coś? Hmpf...
    Wodzu ma 16 czy 17 lat więc możesz mu podskoczyć.
    Tak mam 13 lat i możesz mnie nawyzywać, i możesz robić co chcesz prosz bardz mnie to i tak nie ruszy. Założę się z Wodzem o 100zł, że masz max 10, 9 lat i o takie bzdury Wodza oskarżać? Hmpf...
    Wiesz Wodzu na pewno miał jakiś powód żeby Cię zbanować. Proponuję Ci obejrzeć ten filmik na prawdę pouczający :
    Wpisz w wujaszka gugla : Cham czyli gdzie się podziały dobre maniery?

    No więc jeżeli będziesz tak cały czas oskarżać o swój spam Wodza to na pewno dostaniesz perma nie tylko na tym serwerze * grozi palcem *

    No więc ja jestem po stronie Wodza więc nie masz szans bejbe :p

    Co do Twoich Koleszków to namówiłeś ich o spam i trolling więc po co oskarżać najważniejszego Admina o ban za nic i jeszcze chcesz, zeby go wykopano z tej pozycji? Hmpf...

    Geez po prostu mi się chce pawiować od Twoich debilnych odpowiedzi.

    Ja całkowicie popieram Wodza i tyle :p
    Taaak na pewno Marek zwali Wodza z rangi admina taaa... -,-"

    Aha i jeszcze jedno pooglądaj sobie ten film " Cham czyli gdzie się podziały dobre maniery? " z jakieś 50 razy, ok?

    Po prostu czytając Twoje posty... geez...

    Więc mam nadzieję, że wyraziłam się jasno i jeszcze dodam :

    Synek nie podskakuj starszym to nie pobiegniesz do mamy z płaczem, ok?
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  GhostMaster66 Pią Sty 27, 2012 11:07 pm

    Ja pierdole, wbiła Esterka i wszystkich pozamiatała. Dobrze, ze Wodzu ma taką ochronę O_o. Zostawmy ten temat bo robi się coraz lepiej...Co do tematu to faktycznie bezsensowne. NIE MA OPCJI zabrania H@ admina, to logiczne. Druga sprawa, gdyby Wodzu banował tak łatwo, jak mówicie to już dawno bym miał perm bana ;]

    Statystyki:

    Esterka użyła w swoim poście 8 razy słowa Wodzu.

    Sponsored content


    Skarga na WodzuPL Empty Re: Skarga na WodzuPL

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:31 am