AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


+13
Tydon
irzyk123
LordRossiol
Czarek4
MajewskixD
Salatko
Diwex99
CallMeKox
Iorweth
Marnios
rafaldunal1
kamisti
Thorin
17 posters

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    avatar
    extended


    Liczba postów : 1
    Join date : 04/02/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). - Page 3 Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  extended Sob Lut 04, 2012 7:59 pm

    Wiek:17 lat
    Nick:extended
    Coś o sobie:Jestem dobrym graczem w minecrafta mam pojęcie na temat tej gry grałem na paru serwerach i mam pojęcie co do komend i różnych innych rzeczy jestem miłą uprzejmą a przede wszystkim uczciwą osobą... Myślę że przydam się wam w polepszeniu Gildii Krasnoludów Wink
    *Staż w Minecraft: Jestem zapoznany z grą od jakiegoś roku x)
    *Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR?:Są silnymi wojownikami orężem ich walki są topory lubią piwko i swoje panienki a także imprezy w tawernach ich twierdzą jest Moria Wink
    Dlaczego my?:Ogólnie mój kuzyn kamisti gra z wami w gildii i oprowadził mnie na swoim koncie po terenie zamku w waszej gildii i pomyślałem sobie czemu by nie pograć Wink
    Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell:Tak Wink
    avatar
    kamisti


    Liczba postów : 13
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). - Page 3 Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  kamisti Sob Lut 04, 2012 8:03 pm

    Siemka extended to mój kuzyn fajnie by było z nim pograć na serwie i go polecam Wink jestem przekonany że nas nie okradnie ani nie będzie niszczył naszej pracy włożonej w gildię. Gra on fair i myślę że przyda się nam ktoś taki jak on także proszę o przyjęcie go do naszej Gildii...


    Pozdrawiam Kamisti Wink
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). - Page 3 Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Wto Lut 07, 2012 3:30 pm

    Przyjęty, ale niech napsize to jest w temacie zrobionym przez moloma "ponowna rekrutacja".

    Sponsored content


    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). - Page 3 Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 5:07 pm