AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


5 posters

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  WodzuPL Pon Sty 30, 2012 10:08 pm

    Hej , Cześć i Czołem!

    Dziś chciałbym wam zaprezentować mój mini-sklep z koszulkami. Zapowiada się grubo. Jednak są to proste koszulki w różnych barwach z kilkoma wzorami.
    Więc tak , tu macie link - *KLIK*
    3 K - Nie to nie kino , kolacja i kopulacja , lecz Kąśliwe Koszulki komentujcie.
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Re: Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  Esterka227 Wto Sty 31, 2012 3:35 pm

    Hah xD
    Zajebiaszcze koszulki Very Happy
    Rozwaliły mnie wszystkie Very Happy
    Kaczka
    Kaczka


    Liczba postów : 109
    Join date : 21/01/2012

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Re: Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  Kaczka Wto Sty 31, 2012 3:59 pm

    80ZŁ?!
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Re: Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  GhostMaster66 Wto Sty 31, 2012 4:53 pm

    Jak byś zrobił koszulkę z logiem mojego ulubionego zespołu to pewnie byłbym na tyle popierdolony i bym się skusił.
    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Re: Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  WodzuPL Wto Sty 31, 2012 4:54 pm

    Ghost prześlij mi logo.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Re: Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  GhostMaster66 Wto Sty 31, 2012 4:57 pm

    A dobrej jakości te koszulki? Bo jak mi się spierze albo zetrze logo to Cie znajdę. Ile myślisz wytrzyma, nie mam zamiaru się w niej napierdalać, ale nigdy nie wiadomo. Ogólnie prosił bym o rozmiary, cenę, kolory itp. Jeśli będzie zajebista to się zastanowię. W końcu trzeba jeszcze wyżebrać walutę.
    Iorweth
    Iorweth


    Liczba postów : 98
    Join date : 23/01/2012

    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Re: Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  Iorweth Wto Sty 31, 2012 7:19 pm

    Jeśli można to prosiłbym o coś takiego

    1.okladki.net/images/spec/pb09--gandzior--gorace-wersy-plona.jpg
    2.www.hip-hop.pl/teksty/data/img/5/0/0/1183107005_1_small.jpg

    Sponsored content


    Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej. Empty Re: Koszulki , Koszuleczki czyli to co miśki lubią najbardziej.

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 5:14 am