AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


+13
Tydon
irzyk123
LordRossiol
Czarek4
MajewskixD
Salatko
Diwex99
CallMeKox
Iorweth
Marnios
rafaldunal1
kamisti
Thorin
17 posters

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Sro Sty 25, 2012 5:04 pm

    Krasnoludy z Khazad-dum
    Krasnoludy wędrują wraz z Durinem (nazwanym potem nieśmiertelnym ze względu na długą żywotność jak na tą rasę). Durin napotyka się na jezioro w pobliżu góry Mglistej i widzi w niej koronę. Zakłada podziemne królestwo u stóp góry Mglistej. Jego siedziba jest wielka, tak się zaczyna życie krasnoludów w Khazad-Dum to znaczy Hadhodrondzie, co znaczy w wolnym tłumaczeniu "Jama krasnoludów".


    Przywódca gildii: XThorinX (ja)
    Zastępca przywódcy: _Dukee_
    Członkowie: GornikJoe, Lordrossiol, Arivern, Molom, Adaminho1.
    Od 10 plusów awans:

    GornikJoe
    Lordrossiol +
    Arivern ++
    Molom
    Adaminho1.
    rafaldunal1++
    marnios
    Bastian+
    Diwex99+
    Kamisti++
    Aqos
    prorok
    Caterus
    Czekaj555
    irzyk123
    Salatko ++



    Opis: Stać się potęgą ekonomiczną i kulturową Smile .

    Rangi: (po uzgodnieniu zostaną podane):
    -Krasnolud Strażnik Pierścienia Władzy. (mod gildii).
    -Strażnik Mithrilu
    -Chorąży
    -Krasnolud Wojownik
    -Gwardzista
    -Górnik

    Wymogi:
    - kultura osobista
    - umiarkowanie w ukazywaniu emocji
    - nie podkradanie ze skrzynek
    - dobra zabawa Smile

    Podanie składamy za pomocą poniższego przykładu:

    Wiek:
    Nick:
    Coś o sobie:
    *Staż w Minecraft:
    *Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR?:
    Dlaczego my?:
    Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell:
    * - opcjonalne.
    zielony - dołaczył po utworzeniu gildii (po starcie)

    Czarna lista gildii :
    Majewski - okradanie stolicy z dóbr materialnych.


    Ostatnio zmieniony przez Thorin dnia Sob Sty 28, 2012 8:13 pm, w całości zmieniany 14 razy
    avatar
    kamisti


    Liczba postów : 13
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  kamisti Sro Sty 25, 2012 6:21 pm

    Wiek: 13
    Nick: Kamisti
    Coś o sobie: Nzywam się Jakub, mieszkam w Bydgoszczy, mam 12 lat.
    Staż w Minecraft: 1,2 roku.
    Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : Trochę wiem.
    Dlaczego my: Ponieważ lubię fantastykę i dobrą zabawę,i myślę że znajdę to tutaj.
    Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : Tak.
    rafaldunal1
    rafaldunal1


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  rafaldunal1 Sro Sty 25, 2012 6:46 pm


    ^Wiek 15
    ^Nick rafaldunal1
    ^Coś o sobie: Chodzę do 3-gim. Słucham metalu a moim ulubionym zespołem jest Lordi. Lubię gry typu minecraft:D czy też Team Fortress 2. Moim hobby jest gitara gram już od 3 lat.
    ^*Staż w Minecraft Chyba od 1.5 (tak mniej więcej)
    ^*Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : Hmmm zbytnio nie interesuje sie LOTREM choć lubię ten film ale wiem tyle że są małe:D, mają długie brody, walczą toporami, ich stolicą jest Moria, walczyli ze smokami i że jednym ze sławnych krasnoludów jest Gimli
    ^Dlaczego my ?: Ponieważ wydajecie się ciekawą, miłą i kulturalną gildią
    ^Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : [Tak/Nie] (niepotrzebne skreślić)
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Sro Sty 25, 2012 7:04 pm

    rafaldunal1 - akcept


    kamisti - do poprawy (dopisz coś w temacie krasnoludow, jak cos wiesz, to pochwal sie Very Happy )
    rafaldunal1
    rafaldunal1


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  rafaldunal1 Sro Sty 25, 2012 7:16 pm

    Gdzie jest nasza baza?
    Marnios
    Marnios


    Liczba postów : 61
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Marnios Sro Sty 25, 2012 8:58 pm

    ^Wiek 13 lat
    ^Nick marnios
    ^Coś o sobie Mam 13 lat mieszkam koło Warszawy. Na serwer najprędzej wbije w piątek bo jestem na feriach
    ^*Staż w Minecraft 4 miesiące
    ^*Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : Maja brody. Są niscy. Mieszkają w kopalniach. Walczą toporami. Ich kobiety też mają brody.
    ^Dlaczego my ? Lubie kopać i lubię krasnoldy.
    ^Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : [Tak/Nie(niepotrzebne skreślić).
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Sro Sty 25, 2012 9:29 pm

    marnios - akceptacja !


    Kod:
    Gdzie jest nasza baza?

    Wszystko Wam podam na forum i wyślę kordy na pw, ew. powiem na Tsie. Jutro zabieram się za budowę bazy, na razie będzie ona tymczasowa. Za utrudnienia przepraszam najmocniej.
    Iorweth
    Iorweth


    Liczba postów : 98
    Join date : 23/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Iorweth Czw Sty 26, 2012 7:45 am

    ^Wiek 14
    ^Nick Iorweth
    ^Coś o sobie Iorweth Ja Być.Ja Mieć Diaxy.Ja grać w Piłka i Minecraft ;P.
    ^*Staż w Minecraft około 3 lat.
    ^*Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? :No Smile
    ^Dlaczego my ? Jest was mało i chce pomóc.

    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Czw Sty 26, 2012 9:08 am

    Iorweth - przyjęty !
    Iorweth
    Iorweth


    Liczba postów : 98
    Join date : 23/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Iorweth Czw Sty 26, 2012 11:42 am

    Odchodzę
    avatar
    CallMeKox


    Liczba postów : 1
    Join date : 26/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  CallMeKox Czw Sty 26, 2012 3:48 pm

    ^Wiek 14
    ^Nick Bastian
    ^Coś o sobie Mam na imię Sebastian , jestem perfekcjonista. Lubie budowac w mc duze budynki , jezeli dostane jakas prace to angazuje w nia cale moje serce Smile.
    ^*Staż w Minecraft 1 rok
    ^*Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : No walcza toporami, maja brody , sa niskiego wzrostu.
    ^Dlaczego my ? Chce doprowadzic Krasnoludy do potegi na jaka zasluguja.
    ^Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : [Tak/Nie] (niepotrzebne skreślić).

    PS:Sorry ze nie pisze polskich znaczkow ale nie mam polskiej czcionki ;p
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Czw Sty 26, 2012 4:31 pm

    Bastian - przyjęty, zgłoś się w grze do mnie lub Lorda Rossioła.
    avatar
    Diwex99


    Liczba postów : 3
    Join date : 26/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Diwex99 Czw Sty 26, 2012 8:09 pm

    [bWiek[/b]: Piętnaście przez całe życie. ^^
    Nick : Diwex99
    Coś o sobie: Jestem prostym/spokojnym człowiekiem grającym w minecrafta. Uczącym się nawet i grającym w wiele gier typu RPG. Interesuje się owy człek motoryzacją i najbardziej lubi leśne elfy i krasnoludy. Chociaż wolę się posługiwać bronią szybką to toporom nie odmówię panie.Krasnolud ze mnie wielki jest sir. ;x ;x
    Staż w Minecraft : Od wersji 1.2.3
    Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : Moja wiedza o nich jest dość sporawa.
    Dlaczego my ? : A dlaczego by nie? Gildia jest w moich klimatach i ma człowieka o imieniu Thorin. Nie wystarczy?
    Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : [Tak/Nie]
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Czw Sty 26, 2012 8:10 pm

    Akcept - złap mnie in game !
    Marnios
    Marnios


    Liczba postów : 61
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Marnios Czw Sty 26, 2012 9:41 pm

    Nasza siedziba będzie pod ziemią?
    rafaldunal1
    rafaldunal1


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  rafaldunal1 Pią Sty 27, 2012 7:58 am

    Chyba tak. Znaczy jest juz siedziba ale nie wiem czy nie jest ona tymczasowa. I ona jest pod ziemią.
    Salatko
    Salatko


    Liczba postów : 25
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Salatko Pią Sty 27, 2012 9:44 am

    ^Wiek 14
    ^Nick Salatko
    ^Coś o sobie Lubię minecraft Wink
    ^*Staż w Minecraft od wersji 1.6
    ^*Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : W LOTR troszkę wiem ale więcej ze Skyrim i Wiedźmina
    ^Dlaczego my ? poprzednia gildia jakby "nie wypaliła" poza tym kocham klimaty miast podziemnych Very Happy i krasnoludy były zazwyczaj najbardziej rozwinięte mechanicznie (skyrim)
    ^Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : Tak
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Pią Sty 27, 2012 11:23 am

    Salatko - przyjęty ! ZgłośsięIn game do mnie lub Rossioła.

    Mamy już bazę stałą ! Zapraszamy! Narazie jąrozbudować trzeba Smile
    avatar
    MajewskixD


    Liczba postów : 1
    Join date : 27/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  MajewskixD Pią Sty 27, 2012 2:04 pm

    ^Wiek: 13

    ^Nick: MajewskixD

    ^Coś o sobie : Jestem zwykłym chłopakiem grającym dużo w minecrafta, Umiem poprawną polszczyznę.

    ^*Staż w Minecraft: od alphy ;D

    ^*Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : yyy.nic ;p

    ^Dlaczego my ?: Fajna nazwa, zawsze lubiłem krasnoludy ;D

    ^Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : [Tak] (niepotrzebne skreślić).
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Pią Sty 27, 2012 2:09 pm

    MajewskixD - przyjęty, zapraszam do gry.
    Czarek4
    Czarek4


    Liczba postów : 59
    Join date : 21/01/2012
    Skąd : Szafa biura całkowitej rozpusty

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Czarek4 Pią Sty 27, 2012 3:13 pm

    Wiek: 14
    Nick: Kawka74
    Coś o sobie: Hmm... Jestem Czarek, lubię RPG, kiedyś miałem sowę jako zwierzątko domowe w związku z czym mam wysokie mniemanie o sobie czego nie odwzajemniają inni... głupcy nigdy nie zrozumieją o co chodzi.
    To tyle.
    Staż w Minecraft: od 1.4
    Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? :Tylko tyle co wyniosłem z książki i gry komputerowej "Hobbit, czyli w te i we w te bez sensu".
    Dlaczego my ? : bo tak, nie mam większego powodu. Coś ciągnie mnie tu w niewytłumaczalny sposób.
    Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : Tak, choć TS mam od 2 dni i nie mam bladego pojęcia jak działa, co innego z skajpem (czarek.kawecki)
    rafaldunal1
    rafaldunal1


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  rafaldunal1 Pią Sty 27, 2012 3:34 pm

    Jak to jest z ta rozmową rekrutacyjną na TSie?? Napis "niepotrzebne skreślić" znaczy że chodzi o to żeby skreślić cały ten podpunkt gdyż ta rozmowa nie jest wymagana czy chodzi o to aby skreślić "NIE" lub "TAK" w celu podania informacji??
    LordRossiol
    LordRossiol


    Liczba postów : 18
    Join date : 21/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  LordRossiol Pią Sty 27, 2012 4:12 pm

    Członkowie: GornikJoe, Lordrossiol, Arivern, Molom, Adaminho1.
    rafaldunal1
    marnios
    Bastian
    Diwex99
    Kamisti
    Arivern
    Aqos
    prorok
    Caterus
    Czekaj555
    Proszę o aktualizacje+MajewskixD wydalony za kradzież!!
    avatar
    Thorin


    Liczba postów : 32
    Join date : 25/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Thorin Pią Sty 27, 2012 5:02 pm

    Kawka74 - akceptacja ! Złap mnie ingame.

    Zrobię czarną listę frakcji, radze się zdecydować z gidlią, która wybieracie Smile.
    avatar
    irzyk123


    Liczba postów : 1
    Join date : 28/01/2012

    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  irzyk123 Sob Sty 28, 2012 9:14 am

    ^Wiek - 13 lat
    ^Nick - irzyk1233
    ^Coś o sobie - Jestem doświadczonym graczem gry Minecraft. Bardzo lubię biegać po jaskiniach, wydobywać itemy i dobrze się bawić. Nie jestem złodziejem, możecie mi zaufać. Dbam o swoją ortografię rzecz jasna... Myślę że będę pomocą dla serwera i całej ekipy Smile
    ^*Staż w Minecraft - Około 2/3 lat Smile
    ^*Wiesz, coś na temat krasnoludów w LOTR ? : Wszyscy mają brody Smile
    ^Dlaczego my ? - Bo jesteście jak narazie najlepszym serwerem jaki znalazłem. Nigdzie nie ma takich warunków jak tu Smile
    ^Zgadzasz się na rozmowę rekrutacyjną na TS lub /tell ? : Tak Smile

    Sponsored content


    [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond). Empty Re: [Krasnoludy] Krasnoludy z Khazad-dum (Hadhodrond).

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 5:51 pm