AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


5 posters

    Dziecinna administracja

    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:03 pm

    Pomyślałem że se obejde wasze dziecinne zabezpieczenia i zapytam się znowu : Za co mam bana?

    Od dziecinnej administracji nie oczekuje oczywiście sensownej odpowiedzi, ale może coś dostane -_-
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:14 pm

    Konkrety, konkretne argumenty, przewinienia, cokolwiek. Chyba że to za dużo.

    Chce tylko poznać przewinienie za które zostałem ukarany, ponieważ jedyne co zrobiłem to wszedłem na forum.
    Tydon
    Tydon


    Liczba postów : 99
    Join date : 21/01/2012
    Age : 27
    Skąd : Z Krakowa

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Tydon Sob Lut 11, 2012 11:25 pm

    To, że wszedłeś to już jest problem.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:28 pm

    Właśnie, zapomniałem tego dopisać! Dziękuje.

    Dla administracji problemem jest to że wszedłem, chociaż chciałem sobie pgorać normalnie. Jednak nie można, administracja zabrania.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:34 pm

    Dziwisz się? Gdybyś chodziło do kościoła to by Cie ekskomunikowali. Jesteś po prostu niedojrzały, ale masz prawo, bo jesteś bardzo młody. Prędzej czy później życie Cie przytemperuje, szkoda, ze tego nie rozumiesz i żyjesz w swoim świecie, w którym uważasz się za błyskotliwego, pełnego dobrych pomysłów i mądrego. Ale zrozum wreszcie, denerwujesz ludzi, nie jesteś śmieszny, jesteś żałosny, im szybciej to zrozumiesz tym lepiej, ale czego można się spodziewać po takim kimś, jak Ty. Mam nadzieję, że Twoi rodzice tu trafią i zobaczą jakiego głupka z siebie robisz. Może wtedy zrozumieją jakiego pasożyta hodują. Miejmy nadzieje, ze w przyszłości wyemigrujesz, bo przez takich jak Ty internet jest zaśmiecony kretynizmami i spamem. Robisz burdel i jesteś z siebie dumny, ale wystarczy, że spotkasz na swojej drodze większego kozaczka i się skończy. Trwałoby to szybciej, gdyby dało się Ciebie namierzyć przez internet. Szkoda, że to jak grochem o ścianę, bo i tak nie zrozumiesz sensu tej wypowiedzi. Jesteś zbyt niedojrzały.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:39 pm

    Nie no, coś długo pisałeś tą wypowiedź. Strasznie długo Sad

    Gdzie robie burdel, gdzie kozacze? Podaj przykład, gdzie to ja PROWOKUJE, a nie bronie się przed ynteligentami z forum. Nie podasz.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:41 pm

    Atakujesz wchodząc na forum, nikt Cię tu nie chce. Piszesz durne tematy- prowokacja. Nazywając innych dzieciakami a samemu mają 12 lat kozaczysz.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:43 pm

    Nikt mnie tu nie chce?

    Zanim mnie zbanowali już się umawiałem z kilkoma ludźmi na założenie gildii, próbowałem załagodzić dawne spory.

    Durne tematy, prowokacje, bo takie przyciągną szybko uwage administracji - może i jestem dzieckiem, ale de facto. to administracja nie potrafi podać mi żadnego powodu zbanowania.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:46 pm

    Podaj mi ludzi, którzy Cię lubią, jeżeli będzie ich co najmniej 25 to uwierzę, że ban był nie słuszny. Wszyscy mieli Cię dość. Nie dziw się. Ja Cię szanowałem, bo przed startem Thandoru szło z Tobą normalnie gadać. Potem Ci odjebało, więc automatycznie przestałem Cię lubić.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:50 pm

    Genialny tok myślenia, naprawde.

    Jeśli niektóre osoby mnie nie lubią, oznacza to że trzeba gościa automatycznie zbanować. To jest normalne na forach lub grach?

    Ja rozumiem że ten ban jest zapewne aby nie było powtórki ze starego forum [ większa kłótnia z pewnym osobnikiem ], ale to było stare forum, takich rzeczy nie powinno się przeciągać na drugie forum.

    Trzeba byłoby poczekać, zobaczyć jak będzie się zachowywał itd. a nie odrazu ban - na ip, na forum i w grze.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:58 pm


    Trzeba byłoby poczekać, zobaczyć jak będzie się zachowywał itd. a nie odrazu ban - na ip, na forum i w grze.

    Wolimy dmuchać na zimne.


    Jeśli niektóre osoby mnie nie lubią, oznacza to że trzeba gościa automatycznie zbanować.

    Nie niektóre, tylko większość.

    Będę pisał tylko tu. Rozmowa o tym samym w dwóch tematach jest bez sensu.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Nie Lut 12, 2012 12:03 am

    Po co ja się wogóle tutaj wysilam na takie osobniki?

    Serwer to niewypał, jak zwykle. Nie obchodzą mnie jakieś jego dalsze losy.

    Więc chce pozdrowić epicką administracje wszystkich tych niewypałów.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  GhostMaster66 Nie Lut 12, 2012 12:07 am

    Więc chce pozdrowić epicką administracje wszystkich tych niewypałów.

    To jest według Ciebie mówienie o tym, że ktoś nie umie robić serwerów?

    Nie wiesz nic o mnie, więc nazywanie mnie "osobnikiem" sobie oszczędź. Jeżeli chcesz kogoś obrazić to powiedz mu to w twarz. Jak nie w twarz to chociaż przez mikrofon. Ale przecież Ty nie wchodzisz n tsa, bo po co. Boisz się swojego głosu? O co chodzi, rzucasz się do wszystkich, a na rozmowę na ts nie jesteś łaskaw przyjść.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Saaadzio Nie Lut 12, 2012 12:13 am

    No racja, TS to jedyna, słuszna i prawdziwa forma porozumiewania się.
    Nie ma innych sposobów na porozmiewanie się niż ts. TS, TS, TS.

    Mój głos to moja sprawa.

    Jeśli komuś 6 serwerów nie udało się utrzymać to chyba świadczy o tym że ich tworzyć nie umie. A jeśli tworzyć umie, to z prowadzeniem gorzej.

    Ludzię twojego pokroju nie są warci mojej uwagi.
    Żegnam.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  GhostMaster66 Nie Lut 12, 2012 12:19 am

    o kurwa śmiechłem. Kolejne wykręcanie się. Jeżeli mieszkamy niedaleko to chętnie porozmawiam z Tobą twarzą w twarz, zobaczmy czy będziesz taki wygadany. Póki co jesteś gówno warty w swoich tekstach. Jak to Wodzu stwierdził:


    nie toleruje chujka

    Dla Twojej głupoty to odpowiedni powód, więc nie męcz nas swoim kretynizmem. A do słów Wodza się dołączam, jesteś nic nie wartym chujkiem. Boisz się pogadać normalnie, byłeś, jesteś i będziesz nic nie warty. Kolejna osoba do utrzymania dla podatników. Mam w dupie co o mnie myślisz, boli mnie tylko, że boisz się powiedzieć tego prosto w twarz. Ale takie uroki bycia tchórzem, co?
    SilvEx
    SilvEx


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  SilvEx Nie Lut 12, 2012 12:25 am

    a tak w ogóle , jeżeli tak Ci się nie podoba ten serwer to po jasnego Chuja chcesz tu wchodzić ?
    Molom
    Molom


    Liczba postów : 110
    Join date : 21/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Molom Nie Lut 12, 2012 8:23 am

    Sadzio jesteś zwykłym trollem i debilem, a debili się banuje. Poza tym, jak powiedział SilvEx, po co tu ciągle zaglądasz? Nie masz co robić ze swoimi "kolegami"? Jak mówisz że masz tyylu kolegów to idź coś rób z nimi, a nie wpierdalasz się tam gdzie cię nie chcą.
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  MarekZet Nie Lut 12, 2012 11:14 am

    j.w

    Już pomijam jego zdolności matematyczne. Jak chcesz mogę Ci pomóc liczyć w zakresie 1-10.

    Btw. słabo trollujesz, ludzie, zauważcie, to po prostu zwykły troll. To się ignoruje... Niech popłacze chwilkę i odejdzie, udowodnijmy, że mamy w dupie to co mówi, bo zwyczajnie na takie traktowanie sobie zasłużył.

    Sponsored content


    Dziecinna administracja Empty Re: Dziecinna administracja

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 1:09 am