AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


+13
Adaminho1
Iorweth
Dzamber
LordRossiol
Zirciu
Tydon
Esterka227
edgarsz
onono
KKenji
Kaczka
GhostMaster66
MarekZet
17 posters

    Złe wieści

    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Złe wieści Empty Złe wieści

    Pisanie  MarekZet Pią Lut 10, 2012 3:06 pm

    Piszę to w moim i Wodza imieniu. Dzisiaj jest 10 luty, przedostatni dzień terminu działania serwera. Co miesiąc, 11 lutego, musimy wpłacić pieniądze, aby serwer działał dalej.

    I tu pojawia się problem- z racji tego, że na serwerze nie zarabiamy w ogóle, a nie mamy już wystarczającej ilości pieniędzy(wpłata własna na chwilę obecną u nas obu nie jest możliwa), musimy zamknąć serwer. Nie znamy na chwilę obecną możliwości ratunku, przykro mi, że musiało to się skończyć w taki sposób.

    Nie jest powiedziane, że to koniec AngryCraft. Osobiście nie mamy możliwości się dalej nim zajmować, ale może on zostać przekazany pewnej osobie. Właśnie w tym momencie zastanawiamy się z tą pewną osobą, co robić dalej.

    Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za grę.


    Ostatnio zmieniony przez MarekZet dnia Pią Lut 10, 2012 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  GhostMaster66 Pią Lut 10, 2012 3:11 pm

    No cóż. Rozumiem Waszą decyzję, pieniądze na drzewie nie rosną(a szkoda), a w końcu serwer trzeba opłacać. Czekam na Wasze przyszłe podboje. Może kiedyś, za rok, za pół roku zrobicie nowy serwer, nigdy nie wiadomo. Miło mi się grało, z chęcią odpowiadałem na Wasze pytania, nawet najgłupsze:) Żegnam więc cały team, graczy, mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy.


    Pozdrawiam...
    Kaczka
    Kaczka


    Liczba postów : 109
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Kaczka Pią Lut 10, 2012 4:02 pm

    Przecież niby współpracujecie z tym.. overcraftem czy innym. To jeżeli jesteśmy ich oficjalnym serwerem to niech ruszą dupe i opłacają serwer.....
    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  KKenji Pią Lut 10, 2012 4:23 pm

    Właśnie . Co z OverCraft ? A jak będziecie chcieli nowy serwer to freebulid załóżcie :3 .
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  MarekZet Pią Lut 10, 2012 4:28 pm

    Przykro mi, ale w "umowie" z overcraft nie było nic na temat sponsoringu.
    avatar
    onono


    Liczba postów : 13
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  onono Pią Lut 10, 2012 4:33 pm

    .


    Ostatnio zmieniony przez onono dnia Pią Kwi 10, 2015 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Kaczka
    Kaczka


    Liczba postów : 109
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Kaczka Pią Lut 10, 2012 4:54 pm

    Marek o tej kluczowej rzeczy zapomniales?!


    CO ZA NIEDOPACZENIE Very Happy

    Nuuuuuuuuudą wieje xD

    to po kociemu Very Happy


    TROLOLOLOLOLOLOL
    edgarsz
    edgarsz


    Liczba postów : 42
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  edgarsz Pią Lut 10, 2012 11:03 pm

    ech szkoda serwera..
    Kolejny niewypał
    Pozdarwiam wszystkich i dziękuje za dobrą zabawe
    Jednocześnie chciał bym prośić o kontakt przez Steam,Ts,Hamachi osoby z gildi GZP i satrych Skavenów ponieważ mam pewną propozycje
    Ts:
    Spoiler:

    Steam:
    Spoiler:

    Hamachi:
    Spoiler:
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Esterka227 Sob Lut 11, 2012 9:39 am

    Ehh... Było minęło zakończone dzieło Neutral
    No więc ekhem... Chciałam się tylko pożegnać z całym serwerem. Może na soban .pl się spodkamy, może na innym serwerze wojen gildi. Nie ma tu co płakać. Minecraft ni zając nie ucieknie. Kto wie, może będą jakieś inne serwery założone przez Wodza Very Happy Jedyne co powiem to głowa do góry, odpalać minecraft i się żegnać.

    Gorącą pozdrawiam i żegnam

    Esterka227
    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  KKenji Sob Lut 11, 2012 4:34 pm

    Ja już zbierałem kasę na VIP'a, ale gdy zobaczyłem jak mało ma możliwości i że nie jest stały, zrezygnowałem . Powinniście dać VIP'om lepsze rzeczy typu jakieś zaklęcie oraz bycie nim na stałe .
    avatar
    onono


    Liczba postów : 13
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  onono Sob Lut 11, 2012 4:50 pm

    .


    Ostatnio zmieniony przez onono dnia Pią Kwi 10, 2015 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  KKenji Sob Lut 11, 2012 5:49 pm

    No to na 2 miesiące . Albo jakoś podwyższyć cenę za takiego stałego VIP'a i się więcej uzbiera . Graczy będzie przybywać, to będą kupować .
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 5:56 pm

    Ten serwer zarabiał mniej niż Thandor, gdyż na serwerze RP jest więcej możliwości kupna za prawdziwą kasę. Tutaj ani nie kupisz magnata, ani szlachcica, slota też, jest dużo mniej możliwości. Inną sprawą jest to, ze grają tu osoby, którym wiek przeszkadza w owych przelewach czy smsach.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:19 pm

    Hahahahaha, wiedziałem! Nie bierzcie się już za robienie serwerów dzieciaczki :X
    Tydon
    Tydon


    Liczba postów : 99
    Join date : 21/01/2012
    Age : 27
    Skąd : Z Krakowa

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Tydon Sob Lut 11, 2012 11:24 pm

    Sadzio.

    Spierdalaj.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:26 pm

    Tydon, nie mam zamiaru dyskutować z taimi osobnikami, co przedstawiają poziom ewolucji na twoim poziomie.

    To już... chyba 6 serwer który nie wypalił. To chyba o czymś świadczy.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:29 pm

    Sadzio, dzieciaczku, z niecierpliwością czekam na epicki serwer, który Ty zbudujesz, bo z pewnością potrafisz, skoro oceniasz innych:)
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:32 pm

    Ghost, dziecinko, niestety, ale twój poziom mnnie poraża. Coś mi się nie podoba - zrób to lepiej. To jest śmieszne.*

    To już 6 serwer który nie wypalił, to chyba świadczy o tym że komuś temu kto to robi, nie wychodzi to dobrze.

    ___
    *Krytycy filmowi nie robią filmów, a jednak je recenzują. Ironia, nie, dzieciaczku?

    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:36 pm

    Porównaj nasze wieki i sposób wypowiedzi. Mam prawo nazywać Cię dziecinką. Według Ciebie jeżeli ktoś czegoś nie potrafi to można go za to zjebać. Błąd, krytykować możesz tylko wtedy, gdy sam potrafisz zrobić coś lepiej. Ale jak wspomniałem w innym temacie jesteś za mały, żeby to skumać.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:40 pm

    Ty żyjesz w swoim świecie :X

    Jeśli coś mi się nie podoba, ale nie umiem tego zrobić lepiej, oznacza to że powinienem to popierać i nie krytykować?
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:44 pm

    Nie krytykujesz, tylko dopierdalasz się. Ściska Cię żal, ze ktoś próbuje robić coś poza pierdzeniem w fotel, jak Ty. Zrobiłeś coś w życiu, coś, czego nie musiałeś albo Ci nikt nie kazał? Oprócz urodzenia, ale to podchodzi pod katastrofę, ale to temat na magisterkę, więc pomińmy.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:47 pm

    Ściska mnie żał? Jak widać niektórzy ludzie próbują wiedzieć o mnie więcej niż ja sam wiem.

    Żaden żał mnie nie ściska, szczególnie przez jakiś serwer. Poprostu próbuje uświadomić administracji że dalsze robienie serwerów nie ma sensu. Ja pierdze w fotel? Wiesz, ja takich przeżyć jak ty nie mam.

    Owszem, robiłem wiele rzeczy. I nie związanych z komputerem, jak to zapewne ty.
    GhostMaster66
    GhostMaster66


    Liczba postów : 161
    Join date : 21/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  GhostMaster66 Sob Lut 11, 2012 11:52 pm

    zwroty to adresata pisze się wielką literą, ale widzę, że Cię nie nauczyli. Po Twoim zachowaniu można wywnioskować jaki jesteś, nie rozumiesz ironii, też Cię nie nauczyli. Pierdzenie w fotel to inne stwierdzenie, że po prostu nic nie robisz. Nie próbowałeś mówić, że nie powinni. Wytłumaczę Ci to na prostym przykładnie, może zrozumiesz, na przykładzie fryzury:

    Ja pierdole jaka szopa, wyglądasz jakby Cię pies wysrał i obrzygał- obrażanie, prucie, zjebanie

    Moim zdaniem Ta fryzura Ci nie pasuje, nie myślałeś, żeby ją zmienić?- poinformowanie kogoś, że coś źle robi, wygląda nie tak.

    Już kumasz? Prościej się nie da.

    Podpowiedź: Zachowujesz się jak w pierwszym przykładzie. Jakbyś się nie zorientował.
    avatar
    Saaadzio
    Gość


    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Saaadzio Sob Lut 11, 2012 11:56 pm

    Widać ty mnie też nie zrozumiałeś, ale nie ważne Smile

    To nie jest temat od tego, racja?

    Powiem tyle : Niech se administracja da spokój z serwerami. Mimo iż na początku idzie nieźle, efekt jest, jaki jest.
    Zirciu
    Zirciu


    Liczba postów : 32
    Join date : 23/01/2012

    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Zirciu Nie Lut 12, 2012 8:45 am

    @Ghost Zwroty do adresata piszemy z dużej, jeżeli w całym artykule wyrażamy szacunek do drugiej osoby i chcemy być po prostu grzeczni Wink. Oczywiście wielką literę stosuje się w swobodnej rozmowie na gadu/forum, ale bardziej na takie błędy powinno się zwracać w listach oficjalnych itd.
    Biorąc te dwa przykłady, które podałeś, to dużą literę powinno się stosować w 2, a w 1 już nie, bo po co pisać zwrot z dużej litery, jeżeli otwarcie się do kogoś dopierdalasz Wink. Taki mały offtopic ;d.

    A co do końca serwera, zacytuję kawałek z Łony "To nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy" Wink.

    Sponsored content


    Złe wieści Empty Re: Złe wieści

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 5:58 pm