AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


3 posters

    Czary dla każdego ?

    avatar
    Pacuch


    Liczba postów : 3
    Join date : 09/02/2012

    Czary dla każdego ? Empty Czary dla każdego ?

    Pisanie  Pacuch Czw Lut 09, 2012 11:57 pm

    Witam tu Pacuch, bardzo zaciekawiło mnie to że nikt nie potrafi znaleźć innych czarów niż te na spawnie ( healt ,volley ) oraz minion który znajduje się w ruinach obok spawnu. Gdy już minie mi ban chciałbym stworzyć grupę ( nie chodzi tu o gildię ) , która poszukiwała by tych czarów. Słyszałem ,że dotychczas poznawało się inne czary tylko po przez wygranie eventu , co według mnie jest śmieszne.
    Oczywiście niektórzy pomyślą : "czemu mamy się dzielić czarami z innymi" , więc tutaj pomyślimy czy nie sprzedawać kordów do czarów (ale to potem ustalimy). Następnie może ktoś zapytać : "po co mam szukać z jakimiś burakami mogę znaleźć je sam " , dla tych którzy tak myślą życzę powodzenia , w kupie siła szukając razem możemy wypatrzeć luki których ktoś innych nie zauważył.
    Więc jeśli jesteś zainteresowany tą propozycją złóż pod tym tematem posta pt. " Czas zdobyć je wszystkie " gdy zbierzemy odpowiednia liczbę osób zaczniemy poszukiwania

    Pacuch Very Happy
    SilvEx
    SilvEx


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    Czary dla każdego ? Empty Re: Czary dla każdego ?

    Pisanie  SilvEx Pią Lut 10, 2012 12:17 am

    Szczerze? Dobry pomysł , chętnie bym się wybrał na poszukiwanie czarów , iż np. Podczas walk 1vs1 jak i gildinych daje to nam przewagę.

    Mianowicie

    Zapisuje się .
    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    Czary dla każdego ? Empty Re: Czary dla każdego ?

    Pisanie  KKenji Pią Lut 10, 2012 12:50 pm

    Hmmm... +20% zajebistości . Zapisuje się .

    Sponsored content


    Czary dla każdego ? Empty Re: Czary dla każdego ?

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 7:52 pm