AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


4 posters

    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele Empty [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    Pisanie  KKenji Sro Lut 01, 2012 12:22 pm

    Nazwa gildii:Zwierzęcy Przyjaciele (jeśli można, to chciałbym, żeby taka nazwa też się pojawiała w /f list, a nie w skrócie jeśli można Very Happy)
    Przywódca:KKenji . Zastępca to Kaczka oczywiście Smile .
    Członkowie:KKenji, Kaczka, SilvEx, Urwis1, DragonPolska, Scyzorek5, Esterka227
    Informacje o gildii:Gildia nakoksionych frajerów orających pole na LSD ta specjalizuje się w hodowli zwierząt i górnictwie . Pracowici i spokojni mieszkańcy potrafią być świetnymi wojownikami, jeśli jest taka potrzeba . Przeważnie jednak są to spokojni, dobrzy i gościnni ludzie . Biegają na golasaaa !
    Screen z denarami:[Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele DwitW

    AHA !! Od razu kupuje Gate . Siedziby jeszcze nie ma, ale później się gate założy .


    Ostatnio zmieniony przez KKenji dnia Czw Lut 02, 2012 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Kaczka
    Kaczka


    Liczba postów : 109
    Join date : 21/01/2012

    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele Empty Re: [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    Pisanie  Kaczka Sro Lut 01, 2012 12:37 pm

    Dziękuję kuczaczku :3
    Moja nazwa :>
    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele Empty Re: [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    Pisanie  KKenji Sro Lut 01, 2012 8:46 pm

    No a miało być Kurczakopolis Smile . Chociaż za dużo kurczaków już Very Happy .
    Kaczka
    Kaczka


    Liczba postów : 109
    Join date : 21/01/2012

    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele Empty Re: [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    Pisanie  Kaczka Sro Lut 01, 2012 8:47 pm

    Fak yeah Very Happy
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele Empty Re: [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    Pisanie  Esterka227 Czw Lut 02, 2012 7:09 pm

    Siupel!
    Ja będę siedzieć ze zwierzaczkami :3 Ale w razie czego będę tak zwanym " snajperem " Very Happy

    PS. Kenji pliis zmień avatara!! Nie mogę z tym wytrzymać! Ta morda śni mi się po nocach 0,0
    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele Empty Re: [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    Pisanie  WodzuPL Czw Lut 02, 2012 8:03 pm

    Akc!

    Sponsored content


    [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele Empty Re: [Podanie i Gate]Zwierzecy Przyjaciele

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 03, 2024 2:01 am