AngryCraft

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP: angrycraft.redcraft.pl


+10
SilvEx
Molom
edgarsz
KKenji
Iorweth
Kaczka
Tydon
Kregir
Esterka227
WodzuPL
14 posters

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  WodzuPL Nie Sty 29, 2012 11:40 am

    Witam!

    Z Daniem postanowiliśmy zorganizować wielką rekrutację na różne posady


    Wymagania:
    -aktywność
    -ts3
    -znajomość serwera
    -dobra ortografia


    Posada I Posada na którą możesz się ubiegać

    Gracz I TuT
    TuT I Kid-Mod
    Kid-Mod I Mod


    Wzór podania:
    Kod:

    [b]Nick:[/b]
    [b]Wiek:[/b]
    [b]Aktywność / dzień (w godzinach):[/b]
    [b]Dlaczego chcesz dostać (posada)?:[/b]

    KOMUNIKAT DO OSÓB Z POSADAMI:
    Witajcie! Jak zapewne wiecie MarekZet odszedł , dlaczego? Nie potrafił odpowiadać na 5 pytań naraz. Dlaczego musiał odpowiadać na 5? Dlatego , iż wy TuTci/Kidzi/Modzi nie odpowiadacie na pytania graczy + wasza mała aktywność. Kiedy nowy gracz wchodzi na serwer i pyta się: "Jak sprawdzić kasę?" to nie dostaje odpowiedzi lub dostaje , ale od zwykłych graczy. Przypominam - Na pierwszym miejscu zawsze jest serwer , nie rozgrywka czy gildia. Danio wrócił po dłuższej rozmowie ze mną , jednak jesteśmy zmuszeni do rekrutacji nowych osób , żeby serwer funkcjonował bez overhaul'u administracji. Wykluczone jest "siedzenie" na 2 teamspeak'ach. Jesteś mod'em to siedzisz u nas i czekasz na pytania. Nie zamierzamy mieć w team'ie nie aktywnych osób. Dlatego jeżeli zobaczę że na serwerze nikt nikomu nie odpowiada , posypią się degradacje. Przy okazji chciałbym przeprosić GhostMaster'a za naskok na niego. Rozumiem , mogłeś 1 dzień być nieaktywnym przez zniszczenie gildii. Zapraszam Cię do powrotu na stanowisko Tut'a. Podsumowując - Danio wraca, duża rekrutacja, zwiększcie aktywność.
    Esterka227
    Esterka227


    Liczba postów : 54
    Join date : 21/01/2012
    Age : 25
    Skąd : Zadupie

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Esterka227 Nie Sty 29, 2012 1:53 pm

    Nick:Esterka227
    Wiek:13
    Aktywność / dzień (w godzinach):b]Dość często zaglądam na forum, ale w minecraft nie gram, bo coś się z javą dzieje.[/[b]Dlaczego chcesz dostać (posada)?:Chcę być Tutem Very Happy Odpowiadać mogę na każde pytanie, wszystko wykonam itp. TS3 posiadam, lubie pomagać ze mną się nikt nie zanudzi Very Happy " Ze mną nie zginiecie ;D "


    Ostatnio zmieniony przez Esterka227 dnia Pon Sty 30, 2012 3:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
    Kregir
    Kregir


    Liczba postów : 45
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Kregir Nie Sty 29, 2012 1:55 pm

    Nick:Kregir
    Wiek:14 lat
    Aktywność / dzień (w godzinach):Teraz mi się ferie zaczęły więc będę aktywny.Około 5-6h godzin, jest jeden szkopuł w ostatni tydzień ferii by mnie nie było bo z rodziną jadę na narty do Włoszech.Po feriach, w granicach 3h może więcej.Na forum siedzę praktycznie cały czas.
    Dlaczego chcesz dostać (posada)?:Chciałbym zostać Tutorem,znam regulamin, lubię pomagać innym graczom i chce jak najlepiej dla serwera.Oczywiście posiadam tsa.



    Ostatnio zmieniony przez Kregir dnia Nie Sty 29, 2012 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Tydon
    Tydon


    Liczba postów : 99
    Join date : 21/01/2012
    Age : 27
    Skąd : Z Krakowa

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Tydon Nie Sty 29, 2012 5:45 pm

    Nick:Tydon
    Wiek:15 lat
    Aktywność / dzień (w godzinach):Z tym jest różnie, ale najczęściej 3-4h głownie wieczorami.
    Dlaczego chcesz dostać (posada)?: Chciałbym zostać Kid-Modem, ponieważ wielu ludzi narzeka, że ludzi robią np. BL, a nie mogą tego nikomu zgłosić, bo jak ktoś z teamu jest, to jest to najczęściej TuT. Chciałbym być bardziej pomocny.


    Często z Tut'ami jest tak, że jak ktoś zada naprawdę podstawowe pytanie w stylu "Jak sprawdzić ile mam pieniędzy?", to od razu odpowiada mu połowa serwera. Tutorzy się wtedy nie pchają, żeby odpowiedzieć, tylko jak widzą, że ktoś mu już odpowiedział, to się po prostu nie odzywają. Bo po co?
    Kaczka
    Kaczka


    Liczba postów : 109
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pisanie  Kaczka Nie Sty 29, 2012 6:19 pm

    Nick:Kaczka
    Wiek:
    14
    Aktywność / dzień (w godzinach):
    Zależy od sytuacji: od 0-5,6 godzin
    Dlaczego chcesz dostać (posada)?:[/b]Ponieważ uważam, że pomaganie graczom jest najważniejsze a jako TuT gracze będą przyjmowali moje odpowiedzi z większym zaufaniem.

    A na jaką posadę kandydujesz? Wink

    Z tekstu wynika :>
    TuT

    Pozdrawiam, Kaczka


    Ostatnio zmieniony przez Kaczka dnia Nie Sty 29, 2012 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Iorweth
    Iorweth


    Liczba postów : 98
    Join date : 23/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Iorweth Nie Sty 29, 2012 6:53 pm

    Nick:Iorweth
    Wiek:14
    Aktywność / dzień (w godzinach):Teraz już koniec feri więc tak od 17 do 21.
    Dlaczego chcesz dostać (TuT'a)?:Grałem na serwerze Thandor,kojarzę sporo ludzi oraz siedzę w minecraft do jego początków więc na większość pytań odpowiem.Mam też własne serwery więc mechanikę i silnik też ogarniam.
    KKenji
    KKenji


    Liczba postów : 121
    Join date : 21/01/2012
    Age : 24
    Skąd : http://www.kurczakcraft.blogspot.com/ STĄD KURDE !! :3

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  KKenji Nie Sty 29, 2012 8:47 pm

    Nick:KKenji
    Wiek:12, rocznie 13
    Aktywność / dzień (w godzinach):Różnie, ale zazwyczaj jestem bardzo często, co chyba widać Very Happy .
    Dlaczego chcesz dostać (posada)?:Często przebywam na serwerze i często mogę pomagać . Serwer i jego możliwości już poznałem ;D . Tak więc z praktycznie każdego potrzebnego pytania mogę odpowiedzieć .

    Często, często, często ... fu !
    edgarsz
    edgarsz


    Liczba postów : 42
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  edgarsz Nie Sty 29, 2012 10:00 pm

    Nick: edgarsz
    Wiek: 13 lat
    Aktywność / dzień (w godzinach): teraz jest po feriach więc mogę przebywać w godzinach 14-15, 18-21 w weekendy : 12-14 15-20 z krótkimi przerwami
    Dlaczego chcesz dostać tuta/kid-moda/moda?: hmmm zastanawiam się nad posadą ale przyjmę każdą jeżeli dobrze zrozumiałem mogę się ubiegać o tuta, Lubię pomagać, ogarniam Minecrafta i większość Pluginów. Jestem ogarnięty posiadam ts głos przed mutacja ale to chyba nie będzie sprawiać problemów. Grałem na Chartumie na Thandorze nie miałem okazji to chyba tyle z mojej strony
    dziękuję i pozdrawiam Very Happy
    edgarsz
    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  WodzuPL Pon Sty 30, 2012 5:09 pm

    Przyjęci:
    Kregir
    Iorweth
    Edgarsz - jak zrobisz 3 ortografy to degradacja

    Odrzuceni:
    KKenji - za duża skłonność do offtopu
    Kaczka - jak dla nas do serwera podchodzisz za mało poważnie
    Tydon - za wcześnie , poczekaj z 3 dni Smile
    WodzuPL
    WodzuPL
    Pan Prezes


    Liczba postów : 74
    Join date : 20/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  WodzuPL Pon Sty 30, 2012 9:33 pm

    Usuwam posty , tutaj znajdują się jedynie podania / odpowiedzi.
    Esterka - tutaj nie mamy pojęcia jak określić powód odrzucenia.
    Po konkretne powody skontaktujcie się z nami na pw/ts3.
    Molom
    Molom


    Liczba postów : 110
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Molom Wto Sty 31, 2012 2:18 pm

    Nick: Molom
    Wiek: 13 lat
    Aktywność / dzień (w godzinach): pon. 13-18, wt. 15-19, śr. 17-19, czw. 14-18, pt. 16-17 i 20-22. Czasem może ulec zmianie.
    Dlaczego chcesz dostać (kid-mod)?: No cóż, jako TuT, nie mogę się jakoś spełniać, a chcę się angażować w życie serwera. Jestem odpowiedzialny i sprawiedliwy. Chciałbym dostać posadę, gdyż wkurzają mnie sytuacje, gdy ktoś łamie regulamin, a ja nie mogę nic z tym zrobić (nie liczę tu skarg, gdyż np. do BL ciężko mieć dowody). To chyba na tyle. Na koniec obiecuję, że jeśli zostanę wybrany, będę dobrze pełnił rolę.
    SilvEx
    SilvEx


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  SilvEx Sro Lut 01, 2012 11:42 am

    Nick: SilvEx
    Wiek: (Prawie) 14.
    Aktywność / dzień (w godzinach):
    Teraz:
    Pon:8-10 / 18-22
    Wt:8-10 / 18-22
    Sr:8-10 / 18-22
    Czw:8-10 / 18-22
    Pt:8-10 / 18-22

    Od Soboty:

    Pon:10-24 (Ew. ok.3)
    Wt:10-24 (Ew. ok.3)
    Sr:10-24 (Ew. ok.3)
    Czw:10-24 (Ew. ok.3)
    Pt:10-24 (Ew. ok.3)
    W weekend : 10-24 (Z Przerwami)

    (oczywiście nie będę grał 14 h non stop , będę robił przerwy godzinne , 2... , 3... itp...)


    Czemu od soboty, już wyjaśniam; iż 1 tydzień ferii odpoczywam aktywnie w górach... A w 2 tygodniu (czyt. od 4.Lutego), będę już w Łodzi (tam mieszkam).

    Po Feriach:

    Pon:16-18/20-23
    Wt:15-18/20-23
    Sr:15-20/20-23
    Czw:16-20/20-23
    Pt: 14-20/20-03(Ew.05.)
    W weekend: 10-24 (Z Przerwami)

    , Dlaczego chcesz dostać TuT'a Pomyślmy...: Chciałbym jakoś pomóc administracji na serwerze, znam większość komend dla zwykłych graczy, jak i dla graczy z rangą V.I.P, mogę pomagać na wiele sposobów od craftingu , do pomocy w budowlach (graczom) itp...
    Pozatym;
    -Odpowiadam za swoje czyny
    -Jestem obiektywny; nie mogę komuś odpuszczać kary z powodu , że jest on moim znajomym .
    -Przestrzegam regulaminu serwer'a.
    -Nigdy nie byłem banowany <3
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  MarekZet Sro Lut 01, 2012 6:35 pm

    Przyjęci:
    Molom
    SilvEx
    Iorweth
    Iorweth


    Liczba postów : 98
    Join date : 23/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Iorweth Czw Lut 02, 2012 2:28 pm

    Nick:Iorweth
    Wiek:14
    Aktywność / dzień (w godzinach):Weekendy od 10 do 12,15-17,19-21/22.Dni robocze od 16 do 17,od 18.30 do 20.
    Dlaczego chcesz dostać (Kid-Mod)?:Cóż myślę że jako TuT jako tako się spełniam chociaż krew mnie zalewa jak widzę np pytania kaczki i LordaRossiola...Jako kid mod angażował bym się o wiele bardziej w życie serwera oraz Spełniłbym się na tym stanowisku.Mógłbym wtedy kikować spamerów którzy piszą np 5 razy pod rząd pisząc same głupoty.
    MarekZet
    MarekZet
    Serek Homogenizowany


    Liczba postów : 225
    Join date : 20/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  MarekZet Czw Lut 02, 2012 3:37 pm

    To administracja decyduje, nie Wy.
    avatar
    kbasket


    Liczba postów : 6
    Join date : 04/02/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  kbasket Nie Lut 05, 2012 11:55 am

    Nick: kbasket
    Wiek: 16
    Ile grasz w minecrafta: 1-godz. dziennie
    Czy spełniasz wszystkie wymogi: oczywiście
    Czy zgadzasz się na rozmowę na TS3: tak
    Molom
    Molom


    Liczba postów : 110
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Molom Nie Lut 05, 2012 12:03 pm

    Albo pomyliłeś tematy, albo wziąłeś zły wzór. Napraw to lepiej.
    LordRossiol
    LordRossiol


    Liczba postów : 18
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  LordRossiol Sro Lut 08, 2012 7:05 am

    Nick:LordRossiol
    Wiek: prawie 15
    Aktywność / dzień (w godzinach): W ferie(od 13 lutego) gdzieś 3-5 godz ,a normalnie to 2-3 godz.
    Dlaczego chcesz dostać (TuTora)?: Ponieważ chcę pomagać graczom. Znam regulamin i wszystkie informacje odnośnie gildi/gry. Nie będą mi przeszkadzać pytania na czacie ogólnym(jak Iorwethowi)
    SilvEx
    SilvEx


    Liczba postów : 36
    Join date : 21/01/2012

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  SilvEx Pią Lut 10, 2012 12:07 am

    Nick: SilvEx
    Wiek: Prawie 14...
    Aktywność / dzień (w godzinach):

    Teraz ...

    Pon:10-24 (Ew. ok.3)
    Wt:10-24 (Ew. ok.3)
    Sr:10-24 (Ew. ok.3)
    Czw:10-24 (Ew. ok.3)
    Pt:10-24 (Ew. ok.3)
    W weekend : 10-24 (Z Przerwami)

    Czemu tak długo? Mam ferie , wolny czas ^.^a

    Po Feriach:

    Pon:16-18/20-23
    Wt:15-18/20-23
    Sr:15-20/20-23
    Czw:16-20/20-23
    Pt:14-20/20-03 (Ew.05.)
    W weekend: 10-24

    Dlaczego chcesz dostać Kid-Moderatora?:Jako TuT , sprawowałem się b.dobrze , nie ignorowałem nikogo, nie przeszkadzały mi nawet te "najgłupsze" pytania ,a odpowiadałem na każde! Wiele graczy jest zadowolonych z mojej pracy , a poza tym chciałbym robić coś więcej , dla graczy jak i dla administracji , niestety osoby które ostatnio awansowały na Kid-Moderatorów są b.rzadko na serwerze .. Ja jestem codziennie po parę h...
    jestem obiektywny, zapoznałem się z regulaminem serwer'a i będę jeżeli awansuje podchodził do "pracy" najlepiej jak umiem ...

    Miły , kulturalny Idealna osoba na Kid-Mod'a Smile
    Czarek4
    Czarek4


    Liczba postów : 59
    Join date : 21/01/2012
    Skąd : Szafa biura całkowitej rozpusty

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Czarek4 Sob Lut 25, 2012 10:13 pm

    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Fanart__mlp_fim__rainbow_dash_by_that_technique-d3465mx

    Sponsored content


    Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami! Empty Re: Wielka rekrutacja! + Komunikat do osób z posadami!

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 11:17 am